SKS Kalite Yönetimi

  • Kalite Yönetimi
  • Komiteler
  • Özdeğerlendirme Planı
  • Eğitim
SAĞLIK BAKANLIĞI PERFORMANS YÖNETİMİ VE KALİTE GELİŞTİRME DAİRE BAŞKANLIĞI

Kaliteden Sorumlu Başhekim

Yrd. Doç. Dr. Musa İnal

Genel Direktör/Tıbbi Hizmetler Direktörü
1

Kalite Yönetim Birimi Çalışanları

Pelin Büyüksandıç Özşen

Performans Geliştirme ve Kalite Müdürü

Fulya Kındık

Performans Geliştirme ve Kalite Uzmanı

Ayşe Tuğçe Alagöz

Performans Geliştirme ve Kalite Uzmanı
1

Bölüm Kalite Sorumluları

Doç. Dr. Aysu Koçum

Tıbbi Hizmetler Anestezi ve Reanimasyon Uzmanı, Ameliyathane Sorumlu Hekimi

Özlem Kültür

Hemşirelik Hizmetleri Hemşirelik Hizmetleri Direktörü

Pınar Ünal Günsüren

Hemşirelik Hizmetleri Kalite ve Eğitim Hemşiresi

Yüksel Kaçmaz

Hasta Hizmetleri Yatan Hasta Hizmetleri Yöneticisi
1

Tayyibe Aydın

Hasta Hizmetleri Hasta Hizmetleri Müdürü

Fethi Koca

Muhasebe Bölümü Muhasebe Müdürü

Tuğba Baloğlu

İnsan Kaynakları İnsan Kaynakları Müdürü

Sanem Karakuş

Medikal Muhasebe Bölümü Medikal Muhasebe Müdürü
1

Nilhan Çelik

Eczane Hizmetleri Eczacı

Sulbiye Yeşil

Satın Alma Bölümü Satın Alma ve Malzeme Müdürü

Oya Sakine Çerçi

Radyoloji Bölümü Radyoloji Sorumlu Teknikeri

Begüm Seringeç

Laboratuvar Bölümü Laboratuvar Sorumlu Teknikeri
1

Alpay Ceyran

Anestezi Bölümü Anestezi Sorumlu Teknikeri

Burçin Aysan

Beslenme ve Diyetetik Diyetisyen

Bahar İdemci

Hasta Hakları Birimi Hasta Hakları Sorumlusu

Mustafa Doğgün

Arşiv Bölümü Tıbbi Kayıt ve Arşiv Yöneticisi
1

Sefer Özde

Bilgi Sistemleri Bölümü Bilgi Sistemleri Sorumlusu

Ömer Gökhan Yorulmaz

Güvenlik Hizmetleri Güvenlik Hizmetleri Yöneticisi

Tuğba Parsak

Çamaşırhane Hizmetleri Çamaşırhane Sorumlusu

Oğuzhan Doğan

Temizlik Hizmetleri- Porter Temizlik ve Otelcilik Hizmetleri Yöneticisi
1

Yıldırım Tarıkoğulları

Temizlik Hizmetleri Teknik Hizmetleri Yönetici Vekili
1
Sağlık Hizmeti Kalitesinin Geliştirilmesi ve Değerlendirilmesine Dair Yönetmelik Sağlıkta Performans ve Kalite Yönergesi
  • Hasta Bakımı, Hastaların Değerlendirilmesi KomitesiAç / Kapat

    Toplantı Başkanı

    Özlem Kültür

    Hemşirelik Hizmetleri Direktörü

    Zaman Yöneticisi

    Ebru Orakçı

    Palyatif Bakım ve Nütrisyon Hemşiresi
    1

    Üyeler

    Yrd. Doç. Dr. Musa İnal

    Genel Direktör, Tıbbi Hizmetler Direktörü

    Dr. Selahattin Özen

    Biyokimya Uzmanı

    Doç. Dr. Aysu Koçum

    Anestezi ve Reanimasyon Uzmanı, Ameliyathane Sorumlu Hekimi

    Dr. Tacettin Özışık

    Anestezi ve Reanimasyon Uzmanı, Genel Yoğun Bakım Sorumlu Hekimi
    1

    Dr. Arzu Kılçık

    Mikrobiyoloji - Enfeksiyon Hastalıkları Uzmanı, İşyeri Hekimi

    Dr. Sinan Balaban

    Yeni Doğan Yoğun Bakım Hekimi

    Esma Yeşil

    Fizyoterapist

    Burçin Aysan

    Diyetisyen
    1

    Bayram Adamhasan

    Kat Hekimi

    Pınar Günsüren

    Kalite ve Eğitim Hemşiresi

    Tuğba Baloğlu

    İnsan Kaynakları Müdürü

    Nilhan Çelik

    Eczacı
    1

    Ayça Yıldırım

    Psikolog

    Pelin Büyüksandıç Özşen

    Performans Geliştirme ve Kalite Müdürü

    Fulya Kındık

    Performans Geliştirme ve Kalite Uzmanı

    Semra Balıkesir

    Enfeksiyon Kontrol ve Eğitim Hemşiresi
    1

    Sefer Özde

    Bilgi Sistemleri Sorumlusu

    Ayşe Tuğçe Alagöz

    Performans Geliştirme ve Kalite Uzmanı

    Cafer Güngör

    Acil Servis Sorumlu Hemşiresi

    Ülkü İzgir

    Bilişim Eğitim Hemşiresi
    1
  • Sosyal KomiteAç / Kapat

    Toplantı Başkanı

    Dt. Ebru Sahillioğlu Akçalı

    Ağız ve Diş Hastalıkları Uzmanı

    Zaman Yöneticisi

    Tuğba Baloğlu

    İnsan Kaynakları Müdürü
    1

    Üyeler

    Yrd. Doç. Dr. Musa İnal

    Genel Direktör, Tıbbi Hizmetler Direktörü

    Nuh Çağatay Çaylaklı

    Mali/ İdari İşler Direktörü

    Op. Dr. Cem Şah

    Üroloji Uzmanı

    Op. Dr. Burak Yiğenoğlu

    Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı
    1

    Uzm. Dr. Nalan Kükürt

    Dermatoloji Uzmanı

    Özlem Kültür

    Hemşirelik Hizmetleri Direktörü

    Tayyibe Aydın

    Hasta Hizmetleri Müdürü

    Pelin Büyüksandıç Özşen

    Performans Geliştirme ve Kalite Müdürü
    1

    Gamze Bağırsakçı

    Uluslararası İletişim ve Avrupa-Amerika Pazarlama Müdürü

    Hatice Çelik

    Kurumsal İletişim ve Pazarlama Yöneticisi
    1
  • Klinik Veri ve Dokümantasyon KomitesiAç / Kapat

    Toplantı Başkanı

    Yrd. Doç. Dr. Musa İnal

    Genel Direktör/Tıbbi Hizmetler Direktörü

    Zaman Yöneticisi

    Behiye İncekara

    Tıbbi Kayıt ve Arşiv Uzmanı
    1

    Üyeler

    Nuh Çağatay Çaylaklı

    Mali/ İdari İşler Direktörü

    Dr. Bayram Adamhasan

    Kat Hekimi

    Özlem Kültür

    Hemşirelik Hizmetleri Direktörü

    Ebru Orakçı

    Palyatif Bakım ve Nütrisyon Hemşiresi
    1

    Pınar Günsüren

    Kalite ve Eğitim Hemşiresi

    Tayyibe Aydın

    Hasta Hizmetleri Müdürü

    Ülkü İzgir

    Bilişim Eğitim Hemşiresi

    Aslı Seringel

    Hasta Danışmanı
    1

    Pelin Büyüksandıç Özşen

    Performans Geliştirme ve Kalite Müdürü

    Tuğba Baloğlu

    İnsan Kaynakları Müdürü

    Songül Uğurlutoprak

    5. Kat Sorumlu Hemşiresi

    Yasemin Yavuz

    4. Kat Sorumlu Hemşiresi
    1

    Sefer Özde

    Bilgi Sistemleri Sorumlusu

    Fulya Kındık

    Performans Geliştirme ve Kalite Uzmanı

    Semra Balıkesir

    Enfeksiyon Kontrol ve Eğitim Hemşiresi

    Ayşe Tuğçe Alagöz

    Performans Geliştirme ve Kalite Uzmanı
    1

    Dilek Çabuk

    Hasta Hizmetleri Eğitim Koçu
    1
  • Hasta Güvenliği KomitesiAç / Kapat

    Toplantı Başkanı

    Yrd. Doç. Dr. Musa İnal

    Genel Direktör / Tıbbi Hizmetler Direktörü

    Zaman Yöneticisi

    Pınar Günsüren

    Kalite ve Eğitim Hemşiresi
    1

    Üyeler

    Dr. Selahattin Özen

    Biyokimya Uzmanı

    Özlem Kültür

    Hemşirelik Hizmetleri Direktörü

    Nilhan Çelik

    Eczacı

    Dr. Arzu Kılçık

    Mikrobiyoloji - Enfeksiyon Hastalıkları Uzmanı, İşyeri Hekimi
    1

    Doç. Dr. Aysu Koçum

    Anestezi ve Reanimasyon Uzmanı, Ameliyathane Sorumlu Hekimi

    Pelin Büyüksandıç Özşen

    Performans Geliştirme ve Kalite Müdürü

    Tuğba Baloğlu

    İnsan Kaynakları Müdürü

    Sefer Özde

    Bilgi Sistemleri Sorumlusu
    1

    Ülkü İzgir

    Bilişim Eğitim Hemşiresi

    Fulya Kındık

    Performans Geliştirme ve Kalite Uzmanı

    Semra Balıkesir

    Enfeksiyon Kontrol ve Eğitim Hemşiresi

    Ayşe Tuğçe Alagöz

    Performans Geliştirme ve Kalite Uzmanı
    1

    Ebru Orakçı

    Palyatif Bakım ve Nütrisyon Hemşiresi
    1
  • İlaç Yönetim KomitesiAç / Kapat

    Toplantı Başkanı

    Nilhan Çelik

    Eczacı

    Zaman Yöneticisi

    Gaye Aşık

    Eczane Teknisyeni
    1

    Üyeler

    Yrd. Doç. Dr. Musa İnal

    Genel Direktör / Tıbbi Hizmetler Direktörü

    Dr. Arzu Kılçık

    Enfeksiyon Hastalıkları ve Mikrobiyoloji Uzmanı/ İş Yeri Hekimi

    Dr. Tacettin Özışık

    Anestezi ve Reanimasyon Uzmanı, Genel Yoğun Bakım Sorumlu Hekimi

    Özlem Kültür

    Hemşirelik Hizmetleri Direktörü
    1

    Pelin Büyüksandıç Özşen

    Performans Geliştirme ve Kalite Müdürü

    Ayşe Tuğçe Alagöz

    Performans Geliştirme ve Kalite Uzmanı

    Ülkü İzgir

    Bilişim Eğitim Hemşiresi

    Mutlu Dündar

    Yoğun Bakımlar Sorumlu Hemşiresi
    1

    Fulya Kındık

    Performans Geliştirme ve Kalite Uzmanı

    Tuğba Baloğlu

    İnsan Kaynakları Müdürü

    Pınar Günsüren

    Kalite ve Eğitim Hemşiresi

    Semra Balıkesir

    Enfeksiyon Kontrol ve Eğitim Hemşiresi
    1

    Sefer Özde

    Bilgi Sistemleri Sorumlusu

    Ebru Orakçı

    Palyatif Bakım ve Nütrisyon Hemşiresi

    Alpay Ceyran

    Anestezi Sorumlu Teknikeri
    1
  • Akılcı İlaç Kullanım EkibiAç / Kapat

    Toplantı Başkanı

    Yrd. Doç. Dr. Musa İnal

    Genel Direktör / Tıbbi Hizmetler Direktörü

    Zaman Yöneticisi

    Nilhan Çelik

    Eczacı
    1

    Üyeler

    Dr. Arzu Kılçık

    Enfeksiyon Hastalıkları ve Mikrobiyoloji Uzmanı, İşyeri Hekimi

    Dr. Mustafa Faysal Baysal

    Göğüs Hastalıkları Uzmanı

    Ülkü İzgir

    Bilişim Eğitim Hemşiresi

    Özlem Kültür

    Hemşirelik Hizmetleri Direktörü
    1

    Pelin Büyüksandıç Özşen

    Performans Geliştirme ve Kalite Müdürü

    Sulbiye Yeşil

    Satın Alma ve Malzeme Müdürü

    Bahar İdemci

    Hasta Hakları Birimi Hasta Hakları Sorumlusu

    Pınar Günsüren

    Kalite ve Eğitim Hemşiresi
    1

    Semra Balıkesir

    Enfeksiyon Kontrol ve Eğitim Hemşiresi
    1
  • Çalışanların Niteliği, Eğitimi, Bilgi ve İletişimin Yönetimi KomitesiAç / Kapat

    Toplantı Başkanı

    Nuh Çağatay Çaylaklı

    Mali/ İdari İşler Direktörü

    Zaman Yöneticisi

    Tuğba Baloğlu

    İnsan Kaynakları Müdürü
    1

    Üyeler

    Yrd. Doç. Dr. Musa İnal

    Genel Direktör / Tıbbi Hizmetler Direktörü

    Özlem Kültür

    Hemşirelik Hizmetleri Direktörü

    Tayyibe Aydın

    Hasta Hizmetleri Müdürü

    Pelin Büyüksandıç Özşen

    Performans Geliştirme ve Kalite Müdürü
    1

    Yüksel Kaçmaz

    Yatan Hasta Hizmetleri Yöneticisi

    Ayşe Tuğçe Alagöz

    Performans Geliştirme ve Kalite Uzmanı

    Fulya Kındık

    Performans Geliştirme ve Kalite Uzmanı

    Sefer Özde

    Bilgi Sistemleri Sorumlusu
    1

    Pınar Günsüren

    Kalite ve Eğitim Hemşiresi

    Fatma Çelik

    İş Yeri Hemşiresi

    Begüm Seringeç

    Laboratuvar Sorumlusu

    Semra Balıkesir

    Enfeksiyon Kontrol ve Eğitim Hemşiresi
    1

    Yıldırım Tarıkoğulları

    Teknik Hizmetler Yöneticisi

    Oğuzhan Doğan

    Porter, Temizlik ve Otelcilik Hizmetleri Yöneticisi

    Cansu Doğan

    İnsan Kaynakları Elemanı

    Ülkü İzgir

    Bilişim Eğitim Hemşiresi
    1

    Sakine Oya Çerçi

    Radyoloji Sorumlusu

    Alpay Ceyran

    Anestezi Sorumlu Teknikeri

    Ebru Orakçı

    Palyatif Bakım ve Nütrisyon Hemşiresi

    Dilek Çabuk

    Hasta Hizmetleri Eğitim Koçu
    1
  • Enfeksiyon Kontrol ve Takip KomitesiAç / Kapat

    Toplantı Başkanı

    Dr. Arzu Kılçık

    Enfeksiyon Hastalıkları ve Mikrobiyoloji Uzmanı, İşyeri Hekimi

    Zaman Yöneticisi

    Semra Balıkesir

    Enfeksiyon Kontrol ve Eğitim Hemşiresi
    1

    Üyeler

    Yrd. Doç. Dr. Musa İnal

    Genel Direktör / Tıbbi Hizmetler Direktörü

    Dr. Onur Bora

    Genel Cerrahi Uzmanı

    Dr. Mustafa Faysal Baysal

    Göğüs Hastalıkları Uzmanı

    Ülkü İzgir

    Bilişim Eğitim Hemşiresi
    1

    Nilhan Çelik

    Eczacı

    Özlem Kültür

    Hemşirelik Hizmetleri Direktörü

    Tuğba Baloğlu

    İnsan Kaynakları Müdürü

    Pelin Büyüksandıç Özşen

    Performans Geliştirme ve Kalite Müdürü
    1

    Oğuzhan Doğan

    Porter, Temizlik ve Otelcilik Hizmetleri Yöneticisi

    Mutlu Dündar

    Yoğun Bakımlar Sorumlu Hemşiresi

    Fulya Kındık

    Performans Geliştirme ve Kalite Uzmanı

    Sefer Özde

    Bilgi Sistemleri Sorumlusu
    1

    Pınar Günsüren

    Kalite ve Eğitim Hemşiresi

    Fatma Çelik

    İş Yeri Hemşiresi

    Yıldırım Tarıkoğulları

    Teknik Hizmetler Yöneticisi

    Ayşe Tuğçe Alagöz

    Performans Geliştirme ve Kalite Uzmanı
    1

    Ebru Orakçı

    Palyatif Bakım ve Nütrisyon Hemşiresi

    Mesut Sönmez

    Sterilizasyon Sorumlusu

    Fatime Maaşoğlu

    YDYB Sorumlu Hemşiresi
    1
  • Antibiyotik Kontrol Ekibi (AKE)Aç / Kapat

    Toplantı Başkanı

    Dr. Arzu Kılçık

    Enfeksiyon Hastalıkları ve Mikrobiyoloji Uzmanı, İşyeri Hekimi

    Zaman Yöneticisi

    Semra Balıkesir

    Enfeksiyon Kontrol ve Eğitim Hemşiresi
    1

    Üyeler

    Yrd. Doç. Dr. Musa İnal

    Genel Direktör, Tıbbi Hizmetler Direktörü

    Dr. Deniz Işık Senan

    Pediatri Uzmanı

    Özlem Kültür

    Hemşirelik Hizmetleri Direktörü

    Nilhan Çelik

    Eczacı
    1

    Pelin Büyüksandıç Özşen

    Performans Geliştirme ve Kalite Müdürü

    Pınar Günsüren

    Kalite ve Eğitim Hemşiresi
    1
  • Kan Transfüzyon KomitesiAç / Kapat

    Toplantı Başkanı

    Dr. Selahattin Özen

    Biyokimya Uzmanı

    Zaman Yöneticisi

    Begüm Seringeç

    Laboratuvar Sorumlusu
    1

    Üyeler

    Yrd. Doç. Dr. Musa İnal

    Genel Direktör, Tıbbi Hizmetler Direktörü

    Dr. Arzu Kılçık

    Enfeksiyon Hastalıkları ve Mikrobiyoloji Uzmanı, İşyeri Hekimi

    Dr. Ahmet Gökhan Metin

    Kalp Damar Cerrahisi Uzmanı

    Dr. Pınar Ergin

    Nefroloji Uzmanı
    1

    Dr. Sinan Balaban

    Yeni Doğan Yoğun Bakım Hekimi

    Dr. Sevgi Sarı Demir

    Kadın Hastalıkları Uzmanı

    Doç. Dr. Hakan Sakallı

    Onkoloji Hekimi

    Dr. Fulya Kaya

    Acil Servis Sorumlu Hekimi
    1

    Dr. Tacettin Özışık

    Anestezi ve Reanimasyon Uzmanı/ Genel Yoğun Bakım Sorumlu Hekimi

    Doç. Dr. Aysu Koçum

    Anestezi ve Reanimasyon Uzmanı, Ameliyathane Sorumlu Hekimi

    Özlem Kültür

    Hemşirelik Hizmetleri Direktörü

    Pelin Büyüksandıç Özşen

    Performans Geliştirme ve Kalite Müdürü
    1

    Tuğba Baloğlu

    İnsan Kaynakları Müdürü

    Seda Bayram Yükselay

    Hemovijilans Hemşiresi

    Ülkü İzgir

    Bilişim Eğitim Hemşiresi

    Yasemin Yavuz

    4. Kat Sorumlu Hemşiresi
    1

    Ayşe Tuğçe Alagöz

    Performans Geliştirme ve Kalite Uzmanı

    Fulya Kındık

    Performans Geliştirme ve Kalite Uzmanı

    Pınar Günsüren

    Kalite ve Eğitim Hemşiresi

    Ebru Orakçı

    Palyatif Bakım ve Nütrisyon Hemşiresi
    1

    Sefer Özde

    Bilgi Sistemleri Sorumlusu

    Mutlu Dündar

    Yoğun Bakımlar Sorumlu Hemşiresi

    Alpay Ceyran

    Anestezi Sorumlu Teknikeri

    Semra Balıkesir

    Enfeksiyon Kontrol ve Eğitim Hemşiresi
    1
  • Hasta ve Yakınlarının Hakları ve Eğitimi KomitesiAç / Kapat

    Toplantı Başkanı

    Yrd. Doç. Dr. Musa İnal

    Genel Direktör/Tıbbi Hizmetler Direktörü

    Zaman Yöneticisi

    Bahar İdemci

    Hasta Hakları Sorumlusu
    1

    Üyeler

    Nuh Çağatay Çaylaklı

    Mali/ İdari İşler Direktörü

    Tayyibe Aydın

    Hasta Hizmetleri Müdürü

    Özlem Kültür

    Hemşirelik Hizmetleri Direktörü

    Pelin Büyüksandıç Özşen

    Performans Geliştirme ve Kalite Müdürü
    1

    Tuğba Baloğlu

    İnsan Kaynakları Müdürü

    Pınar Günsüren

    Kalite ve Eğitim Hemşiresi

    Oğuzhan Doğan

    Porter, Temizlik ve Otelcilik Hizmetleri Yöneticisi

    Fulya Kındık

    Performans Geliştirme ve Kalite Uzmanı
    1

    Burçin Aysan

    Beslenme ve Diyetetik Diyetisyen

    Ülkü İzgir

    Bilişim Eğitim Hemşiresi

    İrem Turan

    Hasta Hakları Elemanı

    Yıldırım Tarıkoğulları

    Teknik Hizmetler Yöneticisi
    1

    Sakine Oya Çerçi

    Radyoloji Sorumlu Teknikeri

    Semra Balıkesir

    Enfeksiyon Kontrol ve Eğitim Hemşiresi

    Ayşe Tuğçe Alagöz

    Performans Geliştirme ve Kalite Uzmanı

    Begüm Seringeç

    Laboratuvar Sorumlu Teknikeri
    1

    Ebru Orakçı

    Palyatif Bakım ve Nütrisyon Hemşiresi

    Dilek Çabuk

    Hasta Hizmetleri Eğitim Koçu

    Sefer Özde

    Bilgi Sistemleri Sorumlusu
    1
  • Çalışan Güvenliği ve Radyasyon Güvenliği KomitesiAç / Kapat

    Toplantı Başkanı

    Tuğba Baloğlu

    İnsan Kaynakları Müdürü

    Zaman Yöneticisi

    Fatma Çelik

    İş Yeri Hemşiresi
    1

    Üyeler

    Yrd. Doç. Dr. Musa İnal

    Genel Direktör, Tıbbi Hizmetler Direktörü

    Nuh Çağatay Çaylaklı

    Mali/ İdari İşler Direktörü

    Özlem Kültür

    Hemşirelik Hizmetleri Direktörü

    Dr. Arzu Kılçık

    Enfeksiyon Hastalıkları ve Mikrobiyoloji Uzmanı, İşyeri Hekimi
    1

    Begüm Seringeç

    Laboratuvar Sorumlu Teknikeri

    Sakine Oya Çerçi

    Radyoloji Sorumlu Teknikeri

    Dr. Mahmut Öksüzler

    Radyoloji Uzmanı

    Ayça Yıldırım

    Psikolog
    1

    Pelin Büyüksandıç Özşen

    Performans Geliştirme ve Kalite Müdürü

    Fulya Kındık

    Performans Geliştirme ve Kalite Uzmanı

    Pınar Günsüren

    Kalite ve Eğitim Hemşiresi

    Ömer Gökhan Yorulmaz

    Güvenlik Hizmetleri Yöneticisi
    1

    Ebru Orakçı

    Palyatif Bakım ve Nütrisyon Hemşiresi

    Semra Balıkesir

    Enfeksiyon Kontrol ve Eğitim Hemşiresi

    Ayşe Tuğçe Alagöz

    Performans Geliştirme ve Kalite Uzmanı

    Yıldırım Tarıkoğulları

    Teknik Hizmetler Yöneticisi
    1

    Sefer Özde

    Bilgi Sistemleri Sorumlusu

    Ülkü İzgir

    Bilişim Eğitim Hemşiresi

    Mevlüt Çelik

    İş Güvenliği Uzmanı/ A Sınıfı

    Tuğba Eroğlu

    İş Güvenliği Uzmanı/ C Sınıfı
    1
  • Tesis Güvenliği KomitesiAç / Kapat

    Toplantı Başkanı

    Nuh Çağatay Çaylaklı

    Mali/ İdari İşler Direktörü

    Zaman Yöneticisi

    Ömer Gökhan Yorulmaz

    Güvenlik Hizmetleri Yöneticisi
    1

    Üyeler

    Yrd. Doç. Dr. Musa İnal

    Genel Direktör, Tıbbi Hizmetler Direktörü

    Özlem Kültür

    Hemşirelik Hizmetleri Direktörü

    Dr. Arzu Kılçık

    Mikrobiyoloji - Enfeksiyon Hastalıkları Uzmanı, İşyeri Hekimi

    Tuğba Baloğlu

    İnsan Kaynakları Müdürü
    1

    Pelin Büyüksandıç Özşen

    Performans Geliştirme ve Kalite Müdürü

    Fulya Kındık

    Performans Geliştirme ve Kalite Uzmanı

    Pınar Günsüren

    Kalite ve Eğitim Hemşiresi

    Fatma Çelik

    İş Yeri Hemşiresi
    1

    Ayşe Tuğçe Alagöz

    Performans Geliştirme ve Kalite Uzmanı

    Semra Balıkesir

    Enfeksiyon Kontrol ve Eğitim Hemşiresi

    Ülkü İzgir

    Bilişim Eğitim Hemşiresi

    Oğuzhan Doğan

    Porter, Temizlik ve Otelcilik Hizmetleri Yöneticisi
    1

    Sefer Özde

    Bilgi Sistemleri Sorumlusu

    Selçuk Balaban

    Tıbbi Mühendislik Yöneticisi

    Yıldırım Tarıkoğulları

    Teknik Hizmetler Yöneticisi

    Ebru Orakçı

    Palyatif Bakım ve Nütrisyon Hemşiresi
    1

    Mevlüt Çelik

    İş Güvenliği Uzmanı/ A Sınıfı

    Tuğba Eroğlu

    İş Güvenliği Uzmanı/ C Sınıfı
    1
  • Ameliyathaneler ve Yoğun Bakımlar KomitesiAç / Kapat

    Toplantı Başkanı

    Yrd. Doç. Dr. Musa İnal

    Genel Direktör, Tıbbi Hizmetler Direktörü

    Zaman Yöneticisi

    Mutlu Dündar

    Yoğun Bakımlar Sorumlu Hemşiresi
    1

    Üyeler

    Dr. Ahmet Gökhan Metin

    Kalp Damar Cerrahisi Uzmanı

    Doç. Dr. Aysu Koçum

    Anestezi ve Reanimasyon Uzmanı, Ameliyathane Sorumlu Hekimi

    Dr. Tacettin Özışık

    Anestezi ve Reanimasyon Uzmanı, Genel Yoğun Bakım Sorumlu Hekimi

    Dr. Arzu Kılçık

    Enfeksiyon Hastalıkları ve Mikrobiyoloji Uzmanı/ İş Yeri Hekimi
    1

    Dr. Sinan Balaban

    Yeni Doğan Yoğun Bakım Hekimi

    Özlem Kültür

    Hemşirelik Hizmetleri Direktörü

    Tuğba Baloğlu

    İnsan Kaynakları Müdürü

    Pınar Günsüren

    Kalite ve Eğitim Hemşiresi
    1

    Pelin Büyüksandıç Özşen

    Performans Geliştirme ve Kalite Müdürü

    Alpay Ceyran

    Anestezi Sorumlu Teknikeri

    Fatime Maaşoğlu

    YDYB Sorumlu Hemşiresi

    Ayşe Tuğçe Alagöz

    Performans Geliştirme ve Kalite Uzmanı
    1

    Fulya Kındık

    Performans Geliştirme ve Kalite Uzmanı

    Gülay Çankaya

    Ameliyathane Sorumlu Hemşiresi

    Sefer Özde

    Bilgi Sistemleri Sorumlusu

    Semra Balıkesir

    Enfeksiyon Kontrol ve Eğitim Hemşiresi
    1

    Ebru Orakçı

    Palyatif Bakım ve Nütrisyon Hemşiresi

    Ülkü İzgir

    Bilişim Eğitim Hemşiresi
    1

Hastanemiz, başta SGK olmak üzere çok sayıda ulusal ve uluslararası kurum, kuruluş, vakıf, banka, şirket ve odayla anlaşmalıdır. Ayrıntılı liste.

Web sitemizi ziyaret ettiğinizde sitemizde yer alan kullanım koşullarını incelemelisiniz.

Tıbbi Hata

@2016 Tüm hakları saklıdır.
Medline Adana Hastanesi