SKS Kalite Yönetimi

SAĞLIK BAKANLIĞI PERFORMANS YÖNETİMİ VE KALİTE GELİŞTİRME DAİRE BAŞKANLIĞI

Kaliteden Sorumlu Başhekim

Op. Dr. Musa İnal

Genel Direktör/Tıbbi Hizmetler Direktörü
1

Kalite Yönetim Birimi Çalışanları

Pelin Büyüksandıç Özşen

Performans Geliştirme ve Kalite Müdürü

Fulya Kındık

Performans Geliştirme ve Kalite Uzmanı

Ayşe Tuğçe Alagöz

Performans Geliştirme ve Kalite Uzmanı
1

Bölüm Kalite Sorumluları

Doç. Dr. Aysu Koçum

Tıbbi Hizmetler Anestezi ve Reanimasyon Uzmanı, Ameliyathane Sorumlu Hekimi

Özlem Kültür

Hemşirelik Hizmetleri Hemşirelik Hizmetleri Direktörü

Pınar Günsüren

Hemşirelik Hizmetleri Kalite ve Eğitim Hemşiresi

Yüksel Kaçmaz

Hasta Hizmetleri Yatan Hasta Hizmetleri Yöneticisi
1

Tayyibe Aydın

Hasta Hizmetleri Hasta Hizmetleri Müdürü

Fethi Koca

Muhasebe Bölümü Muhasebe Müdürü

Tuğba Baloğlu

İnsan Kaynakları İnsan Kaynakları Müdürü

Sanem Karakuş

Medikal Muhasebe Bölümü Medikal Muhasebe Müdürü
1

Nilhan Çelik

Eczane Hizmetleri Eczacı

Sulbiye Yeşil Çelik

Satın Alma Bölümü Satın Alma ve Malzeme Müdürü

Sefer Özde

Bilgi Sistemleri Bölümü Bilgi Sistemleri Müdürü

Gizem Altundağ

Yiyecek-İçecek Hizmetleri Yemek Üretim ve Servis Yöneticisi
1

Alpay Ceyran

Anestezi Bölümü Anestezi Sorumlu Teknikeri

Bahar Taptık

Hasta Hakları Birimi Hasta Hakları Sorumlusu

Mustafa Doğgün

Arşiv Bölümü Tıbbi Kayıt ve Arşiv Yöneticisi

Ömer Gökhan Yorulmaz

Güvenlik Hizmetleri Güvenlik Hizmetleri Yöneticisi
1

Tuğba Parsak

Çamaşırhane Hizmetleri Çamaşırhane Sorumlusu

Oğuzhan Doğan

Temizlik Hizmetleri- Porter Temizlik ve Otelcilik Hizmetleri Yöneticisi

Yıldırım Tarıkoğulları

Teknik Hizmetler Teknik Hizmetleri Yönetici

Selçuk Balaban

Biyomedikal Bölümü Tıbbi Mühendislik Yöneticisi
1

Güçlü Derviş Sözübir

Tüp Bebek Merkezi Biyolog

Meltem Vurmaz

Radyoloji Bölümü Radyoloji Sorumlu Teknikeri

Can Mahmut Salan

Biyokimya Laboratuvarı Laboratuvar Teknikeri

Yeşim Canbolat

Mikrobiyoloji Laboratuvarı Laboratuvar Teknikeri
1
Sağlık Hizmeti Kalitesinin Geliştirilmesi ve Değerlendirilmesine Dair Yönetmelik Sağlıkta Performans ve Kalite Yönergesi
Hasta Bakımı, Hastaların Değerlendirilmesi Komitesi

Toplantı Başkanı

Özlem Kültür

Hemşirelik Hizmetleri Direktörü

Zaman Yöneticisi

Ülkü İzgir

Hasta Eğitim Hemşiresi
1

Üyeler

Op. Dr. Musa İnal

Genel Direktör, Tıbbi Hizmetler Direktörü

Doç. Dr. Şule Çolakoğlu

Klinik Mikrobiyoloji Uzmanı

Doç. Dr. Aysu Koçum

Anestezi ve Reanimasyon Uzmanı, Ameliyathane Sorumlu Hekimi

Dr. Tacettin Özışık

Anestezi ve Reanimasyon Uzmanı, Genel Yoğun Bakım Sorumlu Hekimi
1

Dr. Sinan Balaban

Yeni Doğan Yoğun Bakım Hekimi

Bayram Adamhasan

Kat Hekimi

Esma Yeşil

Fizyoterapist

Uzm. Dr. Gürkan Yılmaz

Enfeksiyon Hastalıkları ve Klinik Mikrobiyoloji Uzmanı/ İş Yeri Hekimi
1

Dr. Cumhur Gönlüşen

Biyokimya Uzmanı

Sefer Özde

Bilgi Sistemleri Müdürü

Tuğba Baloğlu

İnsan Kaynakları Müdürü

Nilhan Çelik

Eczacı
1

Gizem Altundağ

Yemek Üretim ve Servis Yöneticisi

Pelin Büyüksandıç Özşen

Performans Geliştirme ve Kalite Müdürü

Fulya Kındık

Performans Geliştirme ve Kalite Uzmanı

Ayşe Tuğçe Alagöz

Performans Geliştirme ve Kalite Uzmanı
1

Emel Gümüş

Acil Servis Sorumlu Hemşiresi

Merve Sehlikoğlu

Diyetisyen

Ebru Demir

Enfeksiyon Kontrol ve Eğitim Hemşiresi

Pınar Günsüren

Kalite ve Eğitim Hemşiresi
1

Meltem Vurmaz

Radyoloji Sorumlu Teknikeri
1
Klinik Kalite İyileştirme Komitesi

Toplantı Başkanı

Op. Dr. Musa İnal

Genel Direktör, Tıbbi Hizmetler Direktörü

Zaman Yöneticisi

Ayşe Tuğçe Alagöz

Performans Geliştirme ve Kalite Uzmanı
1

Üyeler

Prof. Dr. Halil Tolga Koçum

Kardiyoloji Uzmanı

özlem Kültür

Hemşirelik Hizmetleri Direktörü

Pelin Büyüksandıç Özşen

Performans Geliştirme ve Kalite Müdürü

Sefer özde

Bilgi Sistemleri Müdürü/ USS Veri Sorumlusu
1

Prof. Dr. Özgür Yaycıoğlu

Üroloji Hastalıkları Uzmanı

Dr. Meriç Zeydan

Dahiliye Uzmanı

Dr. Ali öztürk

Ortopedi ve Travmatoloji Uzmanı

Dr. Mehmet Kahya

Nöroloji Hastalıkları Uzmanı
1

Dr. Sevgi Sarı Demir

Kadın Hastalıkları Uzmanı

Dr. Onur Bora Aslan

Genel Cerrahi Uzmanı

Dr. Mustafa Faysal Baysal

Göğüs Hastalıkları Uzmanı

Dr. Mehmet Us

Göz Hastalıkları Uzmanı
1

Dt. Ebru Sahillioğlu Akçalı

Ağız ve Diş Hastalıkları Uzmanı

Halil İbrahim Saygı

Bilgi Sistemleri Uzmanı/ USS Veri Sorumlusu

Fulya Kındık

Performans Geliştirme ve Kalite Uzmanı
1
Klinik Veri ve Dokümantasyon Komitesi

Toplantı Başkanı

Op. Dr. Musa İnal

Genel Direktör/Tıbbi Hizmetler Direktörü

Zaman Yöneticisi

Behiye İncekara

Tıbbi Kayıt ve Arşiv Uzmanı
1

Üyeler

Nuh Çağatay Çaylaklı

Mali/ İdari İşler Direktörü

Dr. Bayram Adamhasan

Kat Hekimi

Özlem Kültür

Hemşirelik Hizmetleri Direktörü

Ebru Demir

Enfeksiyon Kontrol ve Eğitim Hemşiresi
1

Pınar Günsüren

Kalite ve Eğitim Hemşiresi

Tayyibe Aydın

Hasta Hizmetleri Müdürü

Ülkü İzgir

Hasta Eğitim Hemşiresi

Aslı Seringel

Hasta Danışmanı
1

Pelin Büyüksandıç Özşen

Performans Geliştirme ve Kalite Müdürü

Tuğba Baloğlu

İnsan Kaynakları Müdürü

Songül Uğurlutoprak

5. Kat Sorumlu Hemşiresi

Yasemin Yavuz

4. Kat Sorumlu Hemşiresi
1

Sefer Özde

Bilgi Sistemleri Müdürü

Gizem Altundağ

Yemek Üretim ve Servis Yöneticisi

Fulya Kındık

Performans Geliştirme ve Kalite Uzmanı

Ayşe Tuğçe Alagöz

Performans Geliştirme ve Kalite Uzmanı
1

Elife Kurt

Hasta Hizmetleri Eğitim Koçu
1
Hasta Güvenliği Komitesi

Toplantı Başkanı

Op. Dr. Musa İnal

Genel Direktör / Tıbbi Hizmetler Direktörü

Zaman Yöneticisi

Pınar Günsüren

Kalite ve Eğitim Hemşiresi
1

Üyeler

Doç. Dr. Şule Çolakoğlu

Klinik Mikrobiyoloji Uzmanı

Doç. Dr. Aysu Koçum

Anestezi ve Reanimasyon Uzmanı, Ameliyathane Sorumlu Hekimi

Özlem Kültür

Hemşirelik Hizmetleri Direktörü

Nilhan Çelik

Eczacı
1

Uzm. Dr. Gürkan Yılmaz

Enfeksiyon Hastalıkları ve Klinik Mikrobiyoloji Uzmanı/ İş Yeri Hekimi

Dr. Cumhur Gönlüşen

Biyokimya Uzmanı

Pelin Büyüksandıç Özşen

Performans Geliştirme ve Kalite Müdürü

Sefer Özde

Bilgi Sistemleri Müdürü
1

Tuğba Baloğlu

İnsan Kaynakları Müdürü

Gizem Altundağ

Yemek Üretim ve Servis Yöneticisi

Fulya Kındık

Performans Geliştirme ve Kalite Uzmanı

Ayşe Tuğçe Alagöz

Performans Geliştirme ve Kalite Uzmanı
1

Ülkü İzgir

Hasta Eğitim Hemşiresi

Ebru Demir

Enfeksiyon Kontrol ve Eğitim Hemşiresi
1
İlaç Yönetim Komitesi

Toplantı Başkanı

Nilhan Çelik

Eczacı

Zaman Yöneticisi

Gaye Aşık

Eczane Teknisyeni
1

Üyeler

Op. Dr. Musa İnal

Genel Direktör / Tıbbi Hizmetler Direktörü

Pelin Büyüksandıç Özşen

Performans Geliştirme ve Kalite Müdürü

Doç. Dr. Şule Çolakoğlu

Klinik Mikrobiyoloji Uzmanı

Özlem Kültür

Hemşirelik Hizmetleri Direktörü
1

Dr. Tacettin Özışık

Anestezi ve Reanimasyon Uzmanı, Genel Yoğun Bakım Sorumlu Hekimi

Uzm. Dr. Gürkan Yılmaz

Enfeksiyon Hastalıkları ve Klinik Mikrobiyoloji Uzmanı/ İş Yeri Hekimi

Ülkü İzgir

Hasta Eğitim Hemşiresi

Mutlu Dündar

Yoğun Bakımlar Sorumlu Hemşiresi
1

Fulya Kındık

Performans Geliştirme ve Kalite Uzmanı

Tuğba Baloğlu

İnsan Kaynakları Müdürü

Pınar Günsüren

Kalite ve Eğitim Hemşiresi

Sefer Özde

Bilgi Sistemleri Müdürü
1

Ebru Demir

Enfeksiyon Kontrol ve Eğitim Hemşiresi

Alpay Ceyran

Anestezi Sorumlu Teknikeri

Ayşe Tuğçe Alagöz

Performans Geliştirme ve Kalite Uzmanı
1
Akılcı İlaç Kullanım Ekibi

Toplantı Başkanı

Op. Dr. Musa İnal

Genel Direktör / Tıbbi Hizmetler Direktörü

Zaman Yöneticisi

Nilhan Çelik

Eczacı
1

Üyeler

Doç. Dr. Şule Çolakoğlu

Klinik Mikrobiyoloji Uzmanı

Dr. Mustafa Faysal Baysal

Göğüs Hastalıkları Uzmanı

Uzm. Dr. Gürkan Yılmaz

Enfeksiyon Hastalıkları ve Klinik Mikrobiyoloji Uzmanı/ İş Yeri Hekimi

Özlem Kültür

Hemşirelik Hizmetleri Direktörü
1

Pelin Büyüksandıç Özşen

Performans Geliştirme ve Kalite Müdürü

Sulbiye Yeşil Çelik

Satın Alma ve Malzeme Müdürü

Bahar Taptık

Hasta Hakları Birimi Hasta Hakları Sorumlusu

Ülkü İzgir

Hasta Eğitim Hemşiresi
1

Pınar Günsüren

Kalite ve Eğitim Hemşiresi

Ebru Demir

Enfeksiyon Kontrol ve Eğitim Hemşiresi
1
Çalışanların Niteliği, Eğitimi, Bilgi ve İletişimin Yönetimi Komitesi

Toplantı Başkanı

Nuh Çağatay Çaylaklı

Mali/ İdari İşler Direktörü

Zaman Yöneticisi

Tuğba Baloğlu

İnsan Kaynakları Müdürü
1

Üyeler

Op. Dr. Musa İnal

Genel Direktör / Tıbbi Hizmetler Direktörü

Özlem Kültür

Hemşirelik Hizmetleri Direktörü

Tayyibe Aydın

Hasta Hizmetleri Müdürü

Pelin Büyüksandıç Özşen

Performans Geliştirme ve Kalite Müdürü
1

Dr. Cumhur Gönlüşen

Biyokimya Uzmanı

Yüksel Kaçmaz

Yatan Hasta Hizmetleri Yöneticisi

Fulya Kındık

Performans Geliştirme ve Kalite Uzmanı

Sefer Özde

Bilgi Sistemleri Müdürü
1

Gizem Altundağ

Yemek Üretim ve Servis Yöneticisi

Pınar Günsüren

Kalite ve Eğitim Hemşiresi

Fatma Çelik

İş Yeri Hemşiresi

Elife Kurt

Hasta Hizmetleri Eğitim Koçu
1

Yıldırım Tarıkoğulları

Teknik Hizmetler Yöneticisi

Oğuzhan Doğan

Porter, Temizlik ve Otelcilik Hizmetleri Yöneticisi

Cansu Doğan

İnsan Kaynakları Uzmanı

Ülkü İzgir

Hasta Eğitim Hemşiresi
1

Meltem Vurmaz

Radyoloji Sorumlu Teknikeri

Alpay Ceyran

Anestezi Sorumlu Teknikeri

Ebru Demir

Enfeksiyon Kontrol ve Eğitim Hemşiresi

Ayşe Tuğçe Alagöz

Performans Geliştirme ve Kalite Uzmanı
1
Enfeksiyon Kontrol ve Takip Komitesi

Toplantı Başkanı

Uzm. Dr. Gürkan Yılmaz

Enfeksiyon Hastalıkları ve Klinik Mikrobiyoloji Uzmanı/ İş Yeri Hekimi

Zaman Yöneticisi

Ebru Demir

Enfeksiyon Kontrol ve Eğitim Hemşiresi
1

Üyeler

Op. Dr. Musa İnal

Genel Direktör / Tıbbi Hizmetler Direktörü

Dr. Onur Bora

Genel Cerrahi Uzmanı

Dr. Mustafa Faysal Baysal

Göğüs Hastalıkları Uzmanı

Doç. Dr. Şule Çolakoğlu

Klinik Mikrobiyoloji Uzmanı
1

Dr. Sinan Balaban

Yeni Doğan Yoğun Bakım Hekimi

Nilhan Çelik

Eczacı

Özlem Kültür

Hemşirelik Hizmetleri Direktörü

Tuğba Baloğlu

İnsan Kaynakları Müdürü
1

Sulbiye Yeşil Çelik

Satın Alma ve Malzeme Müdürü

Pelin Büyüksandıç Özşen

Performans Geliştirme ve Kalite Müdürü

Fulya Kındık

Performans Geliştirme ve Kalite Uzmanı

Sefer Özde

Bilgi Sistemleri Müdürü
1

Pınar Günsüren

Kalite ve Eğitim Hemşiresi

Fatma Çelik

İş Yeri Hemşiresi

Yıldırım Tarıkoğulları

Teknik Hizmetler Yöneticisi

Ayşe Tuğçe Alagöz

Performans Geliştirme ve Kalite Uzmanı
1

Gizem Altundağ

Yemek Üretim ve Servis Yöneticisi

Ülkü İzgir

Hasta Eğitim Hemşiresi

Fatime Maaşoğlu

YDYB Sorumlu Hemşiresi

Mutlu Dündar

Yoğun Bakımlar Sorumlu Hemşiresi
1

Oğuzhan Doğan

Porter, Temizlik ve Otelcilik Hizmetleri Yöneticisi
1
Antibiyotik Kontrol Ekibi (AKE)

Ekip Başkanı

Uzm. Dr. Gürkan Yılmaz

Enfeksiyon Hastalıkları ve Klinik Mikrobiyoloji Uzmanı/ İş Yeri Hekimi

Zaman Yöneticisi

Ebru Demir

Enfeksiyon Kontrol ve Eğitim Hemşiresi
1

Üyeler

Op. Dr. Musa İnal

Genel Direktör, Tıbbi Hizmetler Direktörü

Doç. Dr. Şule Çolakoğlu

Klinik Mikrobiyoloji Uzmanı

Dr. Deniz Işık Senan

Pediatri Uzmanı

Özlem Kültür

Hemşirelik Hizmetleri Direktörü
1

Nilhan Çelik

Eczacı

Pınar Günsüren

Kalite ve Eğitim Hemşiresi

Pelin Büyüksandıç Özşen

Performans Geliştirme ve Kalite Müdürü
1
Kan Transfüzyon Komitesi

Toplantı Başkanı

Doç. Dr. Şule Çolakoğlu

Klinik Mikrobiyoloji Uzmanı

Zaman Yöneticisi

Ülkü İzgir

Hemovijilans Hemşiresi
1

Üyeler

Op. Dr. Musa İnal

Genel Direktör, Tıbbi Hizmetler Direktörü

Doç. Dr. Hakan Sakallı

Onkoloji Hekimi

Dr. Bülent Özgür

Kalp Damar Cerrahisi Uzmanı

Dr. Pınar Ergin

Nefroloji Uzmanı
1

Doç. Dr. Aysu Koçum

Anestezi ve Reanimasyon Uzmanı, Ameliyathane Sorumlu Hekimi

Dr. Sinan Balaban

Yeni Doğan Yoğun Bakım Hekimi

Dr. Sevgi Sarı Demir

Kadın Hastalıkları Uzmanı

Dr. Fulya Kaya

Acil Servis Sorumlu Hekimi
1

Dr. Tacettin Özışık

Anestezi ve Reanimasyon Uzmanı/ Genel Yoğun Bakım Sorumlu Hekimi

Özlem Kültür

Hemşirelik Hizmetleri Direktörü

Ebru Demir

Enfeksiyon Kontrol ve Eğitim Hemşiresi

Sefer Özde

Bilgi Sistemleri Müdürü
1

Pelin Büyüksandıç Özşen

Performans Geliştirme ve Kalite Müdürü

Tuğba Baloğlu

İnsan Kaynakları Müdürü

Yasemin Yavuz

4. Kat Sorumlu Hemşiresi

Mutlu Dündar

Yoğun Bakımlar Sorumlu Hemşiresi
1

Alpay Ceyran

Anestezi Sorumlu Teknikeri

Ayşe Tuğçe Alagöz

Performans Geliştirme ve Kalite Uzmanı

Fulya Kındık

Performans Geliştirme ve Kalite Uzmanı

Pınar Günsüren

Kalite ve Eğitim Hemşiresi
1
Hasta ve Yakınlarının Hakları ve Eğitimi Komitesi

Toplantı Başkanı

Op. Dr. Musa İnal

Genel Direktör/Tıbbi Hizmetler Direktörü

Zaman Yöneticisi

Bahar Taptık

Hasta Hakları Sorumlusu
1

Üyeler

Nuh Çağatay Çaylaklı

Mali/ İdari İşler Direktörü

Tayyibe Aydın

Hasta Hizmetleri Müdürü

Özlem Kültür

Hemşirelik Hizmetleri Direktörü

Pelin Büyüksandıç Özşen

Performans Geliştirme ve Kalite Müdürü
1

Tuğba Baloğlu

İnsan Kaynakları Müdürü

Pınar Günsüren

Kalite ve Eğitim Hemşiresi

Oğuzhan Doğan

Porter, Temizlik ve Otelcilik Hizmetleri Yöneticisi

Fulya Kındık

Performans Geliştirme ve Kalite Uzmanı
1

Sefer Özde

Bilgi Sistemleri Müdürü

Ülkü İzgir

Hasta Eğitim Hemşiresi

İrem Turan

Hasta Hakları Elemanı

Yıldırım Tarıkoğulları

Teknik Hizmetler Yöneticisi
1

Meltem Vurmaz

Radyoloji Sorumlu Teknikeri

Gizem Altundağ

Yemek Üretim ve Servis Yöneticisi

Ayşe Tuğçe Alagöz

Performans Geliştirme ve Kalite Uzmanı

Elife Kurt

Hasta Hizmetleri Eğitim Koçu
1

Ebru Demir

Enfeksiyon Kontrol ve Eğitim Hemşiresi

Can Mahmut Salan

Laboratuvar Teknikeri
1
Çalışan Güvenliği ve Radyasyon Güvenliği Komitesi

Toplantı Başkanı

Tuğba Baloğlu

İnsan Kaynakları Müdürü

Zaman Yöneticisi

Fatma Çelik

İş Yeri Hemşiresi
1

Üyeler

Op. Dr. Musa İnal

Genel Direktör, Tıbbi Hizmetler Direktörü

Nuh Çağatay Çaylaklı

Mali/ İdari İşler Direktörü

Özlem Kültür

Hemşirelik Hizmetleri Direktörü

Uzm. Dr. Gürkan Yılmaz

Enfeksiyon Hastalıkları ve Klinik Mikrobiyoloji Uzmanı/ İş Yeri Hekimi
1

Dr. Mahmut Öksüzler

Radyoloji Uzmanı

Dr. Cumhur Gönlüşen

Biyokimya Uzmanı

Pelin Büyüksandıç Özşen

Performans Geliştirme ve Kalite Müdürü

Gizem Altundağ

Yemek Üretim ve Servis Yöneticisi
1

Fulya Kındık

Performans Geliştirme ve Kalite Uzmanı

Pınar Günsüren

Kalite ve Eğitim Hemşiresi

Ömer Gökhan Yorulmaz

Güvenlik Hizmetleri Yöneticisi

Meltem Vurmaz

Radyoloji Sorumlu Teknikeri
1

Sefer Özde

Bilgi Sistemleri Müdürü

Ebru Demir

Enfeksiyon Kontrol ve Eğitim Hemşiresi

Ayşe Tuğçe Alagöz

Performans Geliştirme ve Kalite Uzmanı

Yıldırım Tarıkoğulları

Teknik Hizmetler Yöneticisi
1

Ülkü İzgir

Hasta Eğitim Hemşiresi

Mevlüt Çelik

İş Güvenliği Uzmanı/ A Sınıfı

Duygu Karyağ

İş Güvenliği Uzmanı/ C Sınıfı
1
Tesis Güvenliği Komitesi

Toplantı Başkanı

Nuh Çağatay Çaylaklı

Mali/ İdari İşler Direktörü

Zaman Yöneticisi

Ömer Gökhan Yorulmaz

Güvenlik Hizmetleri Yöneticisi
1

Üyeler

Op. Dr. Musa İnal

Genel Direktör, Tıbbi Hizmetler Direktörü

Özlem Kültür

Hemşirelik Hizmetleri Direktörü

Tuğba Baloğlu

İnsan Kaynakları Müdürü

Pınar Günsüren

Kalite ve Eğitim Hemşiresi
1

Uzm. Dr. Gürkan Yılmaz

Enfeksiyon Hastalıkları ve Klinik Mikrobiyoloji Uzmanı/ İş Yeri Hekimi

Pelin Büyüksandıç Özşen

Performans Geliştirme ve Kalite Müdürü

Sulbiye Yeşil Çelik

Satın Alma ve Malzeme Müdürü

Fulya Kındık

Performans Geliştirme ve Kalite Uzmanı
1

Ayşe Tuğçe Alagöz

Performans Geliştirme ve Kalite Uzmanı

Fatma Çelik

İş Yeri Hemşiresi

Ülkü İzgir

Hasta Eğitim Hemşiresi

Oğuzhan Doğan

Porter, Temizlik ve Otelcilik Hizmetleri Yöneticisi
1

Sefer Özde

Bilgi Sistemleri Müdürü

Selçuk Balaban

Tıbbi Mühendislik Yöneticisi

Yıldırım Tarıkoğulları

Teknik Hizmetler Yöneticisi

Ebru Demir

Enfeksiyon Kontrol ve Eğitim Hemşiresi
1

Duygu Karyağ

İş Güvenliği Uzmanı/ C Sınıfı

Mevlüt Çelik

İş Güvenliği Uzmanı/ A Sınıfı
1
Ameliyathaneler ve Yoğun Bakımlar Komitesi

Toplantı Başkanı

Op. Dr. Musa İnal

Genel Direktör, Tıbbi Hizmetler Direktörü

Zaman Yöneticisi

Mutlu Dündar

Yoğun Bakımlar Sorumlu Hemşiresi
1

Üyeler

Dr. Bülent Özgür

Kalp Damar Cerrahisi Uzmanı

Doç. Dr. Aysu Koçum

Anestezi ve Reanimasyon Uzmanı, Ameliyathane Sorumlu Hekimi

Dr. Tacettin Özışık

Anestezi ve Reanimasyon Uzmanı, Genel Yoğun Bakım Sorumlu Hekimi

Dr. Sinan Balaban

Yeni Doğan Yoğun Bakım Hekimi
1

Uzm. Dr. Gürkan Yılmaz

Enfeksiyon Hastalıkları ve Klinik Mikrobiyoloji Uzmanı/ İş Yeri Hekimi

Özlem Kültür

Hemşirelik Hizmetleri Direktörü

Sulbiye Yeşil Çelik

Satın Alma ve Malzeme Müdürü

Tuğba Baloğlu

İnsan Kaynakları Müdürü
1

Pelin Büyüksandıç Özşen

Performans Geliştirme ve Kalite Müdürü

Alpay Ceyran

Anestezi Sorumlu Teknikeri

Fatime Maaşoğlu

YDYB Sorumlu Hemşiresi

Ayşe Tuğçe Alagöz

Performans Geliştirme ve Kalite Uzmanı
1

Sefer Özde

Bilgi Sistemleri Müdürü

Fulya Kındık

Performans Geliştirme ve Kalite Uzmanı

Gülay Çankaya

Ameliyathane Sorumlu Hemşiresi

Selçuk Balaban

Tıbbi Mühendislik Yöneticisi
1

Ebru Demir

Enfeksiyon Kontrol ve Eğitim Hemşiresi

Ülkü İzgir

Hasta Eğitim Hemşiresi

Pınar Günsüren

Kalite ve Eğitim Hemşiresi
1

Hastanemiz, başta SGK olmak üzere çok sayıda ulusal ve uluslararası kurum, kuruluş, vakıf, banka, şirket ve odayla anlaşmalıdır. Ayrıntılı liste.

Web sitemizi ziyaret ettiğinizde sitemizde yer alan kullanım koşullarını incelemelisiniz.

Tıbbi Hata

@2019 Tüm hakları saklıdır.
Medline Adana Hastanesi