Medline Tüp Bebek (IVF) Merkezi

SKS Kalite Yönetimi

SAĞLIK BAKANLIĞI PERFORMANS YÖNETİMİ VE KALİTE GELİŞTİRME DAİRE BAŞKANLIĞI

Kaliteden Sorumlu Başhekim

Op. Dr. Musa İnal

Genel Direktör/Tıbbi Hizmetler Direktörü
1

Kalite Yönetim Birimi Çalışanları

Pelin Büyüksandıç Özşen

Performans Geliştirme ve Kalite Müdürü

Fulya Kındık

Performans Geliştirme ve Kalite Uzmanı

Berfin Tüysüz

Performans Geliştirme ve Kalite Elemanı
1

Bölüm Kalite Sorumluları

Prof. Dr. Aysu Koçum

Tıbbi Hizmetler Anestezi ve Reanimasyon Uzmanı, Ameliyathane Sorumlu Hekimi

Özlem Kültür

Hemşirelik Hizmetleri Hemşirelik Hizmetleri Direktörü

Pınar Günsüren

Hemşirelik Hizmetleri Kalite ve Eğitim Hemşiresi

Yüksel Kaçmaz

Hasta Hizmetleri Yatan Hasta Hizmetleri Yöneticisi
1

Tayyibe Aydın

Hasta Hizmetleri Hasta Hizmetleri Müdürü

Fethi Koca

Muhasebe Bölümü Muhasebe Müdürü

Tuğba Baloğlu

İnsan Kaynakları İnsan Kaynakları Müdürü

Sanem Karakuş

Medikal Muhasebe Bölümü Medikal Muhasebe Müdürü
1

Nilhan Çelik

Eczane Hizmetleri Eczacı

Sulbiye Yeşil Çelik

Satın Alma Bölümü Satın Alma ve Malzeme Müdürü

Sefer Özde

Bilgi Sistemleri Bölümü Bilgi Sistemleri Müdürü

Bahar Taptık

Hasta Hakları Birimi Hasta Hakları Sorumlusu
1

Yeliz Kocatürk

Anestezi Bölümü Anestezi Sorumlu Teknikeri

Mustafa Doğgün

Arşiv Bölümü Tıbbi Kayıt ve Arşiv Yöneticisi

Ömer Gökhan Yorulmaz

Güvenlik Hizmetleri Güvenlik Hizmetleri Yöneticisi

Güçlü Derviş Sözübir

Tüp Bebek Merkezi Biyolog
1

Tuğba Parsak

Çamaşırhane Hizmetleri Çamaşırhane Sorumlusu

Nuray Günan

Otelcilik Hizmetleri Bölüm Kalite Sorumlusu Otelcilik Hizmetleri Yöneticisi

Yıldırım Tarıkoğulları

Teknik Hizmetler Teknik Hizmetleri Yönetici

Selçuk Balaban

Biyomedikal Bölümü Tıbbi Mühendislik Yöneticisi
1

Hatice Yaşar

Radyoloji Bölümü Radyoloji Sorumlu Teknikeri

Yeşim Canbolat

Mikrobiyoloji Laboratuvarı Laboratuvar Teknikeri

Ahmet Cemil Oral

Laboratuvar Bölümü Laboratuvar Sorumlu Teknikeri
1
Sağlık Hizmeti Kalitesinin Geliştirilmesi ve Değerlendirilmesine Dair Yönetmelik Sağlıkta Performans ve Kalite Yönergesi
Hasta Bakımı, Hastaların Değerlendirilmesi Komitesi

Toplantı Başkanı

Özlem Kültür

Hemşirelik Hizmetleri Direktörü

Zaman Yöneticisi

Emel Gümüş

Kalite ve Eğitim Hemşiresi
1

Üyeler

Op. Dr. Musa İnal

Genel Direktör, Tıbbi Hizmetler Direktörü

Nuh Çağatay Çaylaklı

Mali/ İdari İşler Direktörü

Doç. Dr. Şule Çolakoğlu

Klinik Mikrobiyoloji Uzmanı

Prof. Dr. Aysu Koçum

Anestezi ve Reanimasyon Uzmanı, Ameliyathane Sorumlu Hekimi
1

Dr. Sinan Balaban

Yeni Doğan Yoğun Bakım Hekimi

Dr. Tacettin Özışık

Anestezi ve Reanimasyon Uzmanı, Genel Yoğun Bakım Sorumlu Hekimi

Nilhan Çelik

Eczacı

Uzm. Dr. Gürkan Yılmaz

Enfeksiyon Hastalıkları ve Klinik Mikrobiyoloji Uzmanı/ İş Yeri Hekimi
1

Ticen Özcan

Fizyoterapist

Dr. Cumhur Gönlüşen

Biyokimya Uzmanı

Sefer Özde

Bilgi Sistemleri Müdürü

Tuğba Baloğlu

İnsan Kaynakları Müdürü
1

Pelin Büyüksandıç Özşen

Performans Geliştirme ve Kalite Müdürü

Fulya Kındık

Performans Geliştirme ve Kalite Uzmanı

Fulda Koyun

Psikolog

Pınar Günsüren

Kalite ve Eğitim Hemşiresi
1

Hatice Yaşar

Radyoloji Sorumlu Teknikeri

Melisa Kara

Klinik Diyetisyen

Ebru Demir

Enfeksiyon Kontrol ve Eğitim Hemşiresi

Berfin Tüysüz

Performans Geliştirme ve Kalite Elemanı
1

Burcu Baltacı

Yemek Üretim ve Servis Yöneticisi
1
Klinik Kalite İyileştirme Komitesi

Toplantı Başkanı

Op. Dr. Musa İnal

Genel Direktör, Tıbbi Hizmetler Direktörü

Zaman Yöneticisi

Fulya Kındık

Performans Geliştirme ve Kalite Uzmanı
1

Üyeler

Prof. Dr. Halil Tolga Koçum

Kardiyoloji Uzmanı

Prof. Dr. Rana Altan Yaycıoğlu

Göz Hastalıkları Uzmanı

Prof. Dr. Özgür Yaycıoğlu

Üroloji Hastalıkları Uzmanı

özlem Kültür

Hemşirelik Hizmetleri Direktörü
1

Dr. Meriç Zeydan

Dahiliye Uzmanı

Dr. Ali öztürk

Ortopedi ve Travmatoloji Uzmanı

Dr. Mehmet Kahya

Nöroloji Hastalıkları Uzmanı

Pelin Büyüksandıç Özşen

Performans Geliştirme ve Kalite Müdürü
1

Dr. Sevgi Sarı Demir

Kadın Hastalıkları Uzmanı

Dr. Onur Bora Aslan

Genel Cerrahi Uzmanı

Dr. Mustafa Faysal Baysal

Göğüs Hastalıkları Uzmanı

Dt. Ebru Sahillioğlu Akçalı

Ağız ve Diş Hastalıkları Uzmanı
1

Sefer özde

Bilgi Sistemleri Müdürü/ USS Veri Sorumlusu

Fulya Kındık

Performans Geliştirme ve Kalite Uzmanı

Anıl Sarıer

Bilgi Sistemleri Elemanı/ USS Veri Sorumlusu

Berfin Tüysüz

Performans Geliştirme ve Kalite Elemanı
1
Klinik Veri ve Dokümantasyon Komitesi

Toplantı Başkanı

Op. Dr. Musa İnal

Genel Direktör/Tıbbi Hizmetler Direktörü

Zaman Yöneticisi

Behiye İncekara

Tıbbi Kayıt ve Arşiv Uzmanı
1

Üyeler

Nuh Çağatay Çaylaklı

Mali/ İdari İşler Direktörü

Özlem Kültür

Hemşirelik Hizmetleri Direktörü

Sefer Özde

Bilgi Sistemleri Müdürü

Tayyibe Aydın

Hasta Hizmetleri Müdürü
1

Pelin Büyüksandıç Özşen

Performans Geliştirme ve Kalite Müdürü

Tuğba Baloğlu

İnsan Kaynakları Müdürü

Pınar Günsüren

Kalite ve Eğitim Hemşiresi

Ebru Demir

Enfeksiyon Kontrol ve Eğitim Hemşiresi
1

Fulya Kındık

Performans Geliştirme ve Kalite Uzmanı

Aslı Seringel

Hasta Danışmanı

Songül Uğurlutoprak

5. Kat Sorumlu Hemşiresi

Yasemin Yavuz

4. Kat Sorumlu Hemşiresi
1

Melisa Kara

Klinik Diyetisyen

Elife Kurt

Hasta Hizmetleri Saha Gözlem ve İyileştirme Uzmanı

Duran İçten

Bilgi Sistemleri Sorumlusu

Berfin Tüysüz

Performans Geliştirme ve Kalite Elemanı
1

Emel Gümüş

Kalite ve Eğitim Hemşiresi
1
Hasta Güvenliği Komitesi

Toplantı Başkanı

Op. Dr. Musa İnal

Genel Direktör / Tıbbi Hizmetler Direktörü

Zaman Yöneticisi

Emel Gümüş

Kalite ve Eğitim Hemşiresi
1

Üyeler

Doç. Dr. Şule Çolakoğlu

Klinik Mikrobiyoloji Uzmanı

Prof. Dr. Aysu Koçum

Anestezi ve Reanimasyon Uzmanı, Ameliyathane Sorumlu Hekimi

Nuh Çağatay Çaylaklı

Mali/ İdari İşler Direktörü

Özlem Kültür

Hemşirelik Hizmetleri Direktörü
1

Uzm. Dr. Gürkan Yılmaz

Enfeksiyon Hastalıkları ve Klinik Mikrobiyoloji Uzmanı/ İş Yeri Hekimi

Dr. Cumhur Gönlüşen

Biyokimya Uzmanı

Nilhan Çelik

Eczacı

Sefer Özde

Bilgi Sistemleri Müdürü
1

Pelin Büyüksandıç Özşen

Performans Geliştirme ve Kalite Müdürü

Tuğba Baloğlu

İnsan Kaynakları Müdürü

Fulya Kındık

Performans Geliştirme ve Kalite Uzmanı

Ebru Demir

Enfeksiyon Kontrol ve Eğitim Hemşiresi
1

Pınar Günsüren

Kalite ve Eğitim Hemşiresi

Ahmet Cemil Oral

Laboratuvar Sorumlu Teknikeri

Berfin Tüysüz

Performans Geliştirme ve Kalite Elemanı
1
İlaç Yönetim Komitesi

Toplantı Başkanı

Nilhan Çelik

Eczacı

Zaman Yöneticisi

Gaye Aşık

Eczane Teknisyeni
1

Üyeler

Op. Dr. Musa İnal

Genel Direktör / Tıbbi Hizmetler Direktörü

Nuh Çağatay Çaylaklı

Mali/ İdari İşler Direktörü

Özlem Kültür

Hemşirelik Hizmetleri Direktörü

Doç. Dr. Şule Çolakoğlu

Klinik Mikrobiyoloji Uzmanı
1

Dr. Tacettin Özışık

Anestezi ve Reanimasyon Uzmanı, Genel Yoğun Bakım Sorumlu Hekimi

Uzm. Dr. Gürkan Yılmaz

Enfeksiyon Hastalıkları ve Klinik Mikrobiyoloji Uzmanı/ İş Yeri Hekimi

Pelin Büyüksandıç Özşen

Performans Geliştirme ve Kalite Müdürü

Sefer Özde

Bilgi Sistemleri Müdürü
1

Tuğba Baloğlu

İnsan Kaynakları Müdürü

Fulya Kındık

Performans Geliştirme ve Kalite Uzmanı

Melisa Kara

Klinik Diyetisyen

Pınar Günsüren

Kalite ve Eğitim Hemşiresi
1

Ebru Demir

Enfeksiyon Kontrol ve Eğitim Hemşiresi

Mutlu Dündar

Yoğun Bakımlar Sorumlu Hemşiresi

Emel Gümüş

Kalite ve Eğitim Hemşiresi

Berfin Tüysüz

Performans Geliştirme ve Kalite Elemanı
1

Yeliz Kocatürk

Anestezi Sorumlu Teknikeri
1
Akılcı İlaç Kullanım Ekibi

Toplantı Başkanı

Op. Dr. Musa İnal

Genel Direktör / Tıbbi Hizmetler Direktörü

Zaman Yöneticisi

Nilhan Çelik

Eczacı
1

Üyeler

Doç. Dr. Şule Çolakoğlu

Klinik Mikrobiyoloji Uzmanı

Dr. Mustafa Faysal Baysal

Göğüs Hastalıkları Uzmanı

Uzm. Dr. Gürkan Yılmaz

Enfeksiyon Hastalıkları ve Klinik Mikrobiyoloji Uzmanı/ İş Yeri Hekimi

Özlem Kültür

Hemşirelik Hizmetleri Direktörü
1

Pelin Büyüksandıç Özşen

Performans Geliştirme ve Kalite Müdürü

Sulbiye Yeşil Çelik

Satın Alma ve Malzeme Müdürü

Bahar Taptık

Hasta Hakları Birimi Hasta Hakları Sorumlusu

Pınar Günsüren

Kalite ve Eğitim Hemşiresi
1

Ebru Demir

Enfeksiyon Kontrol ve Eğitim Hemşiresi

Emel Gümüş

Kalite ve Eğitim Hemşiresi
1
Çalışanların Niteliği, Eğitimi, Bilgi ve İletişimin Yönetimi Komitesi

Toplantı Başkanı

Nuh Çağatay Çaylaklı

Mali/ İdari İşler Direktörü

Zaman Yöneticisi

Tuğba Baloğlu

İnsan Kaynakları Müdürü
1

Üyeler

Op. Dr. Musa İnal

Genel Direktör / Tıbbi Hizmetler Direktörü

Özlem Kültür

Hemşirelik Hizmetleri Direktörü

Doç. Dr. Şule Çolakoğlu

Klinik Mikrobiyoloji Uzmanı

Pelin Büyüksandıç Özşen

Performans Geliştirme ve Kalite Müdürü
1

Tayyibe Aydın

Hasta Hizmetleri Müdürü

Dr. Cumhur Gönlüşen

Biyokimya Uzmanı

Yüksel Kaçmaz

Yatan Hasta Hizmetleri Yöneticisi

Sefer Özde

Bilgi Sistemleri Müdürü
1

Fulya Kındık

Performans Geliştirme ve Kalite Uzmanı

Pınar Günsüren

Kalite ve Eğitim Hemşiresi

Elife Kurt

Hasta Hizmetleri Saha Gözlem ve İyileştirme Uzmanı

Yıldırım Tarıkoğulları

Teknik Hizmetler Yöneticisi
1

Emel Gümüş

Kalite ve Eğitim Hemşiresi

Nuray Günan

Otelcilik Hizmetleri Yöneticisi

Cansu Doğan

İnsan Kaynakları Uzmanı

Ebru Demir

Enfeksiyon Kontrol ve Eğitim Hemşiresi
1

Hatice Yaşar

Radyoloji Sorumlu Teknikeri

Burcu Baltacı

Yemek Üretim ve Servis Yöneticisi

Ahmet Cemil Oral

Laboratuvar Sorumlu Teknikeri

Berfin Tüysüz

Performans Geliştirme ve Kalite Elemanı
1

Fatma Çelik

İş Yeri Hemşiresi

Yeliz Kocatürk

Anestezi Sorumlu Teknikeri
1
Enfeksiyon Kontrol ve Takip Komitesi

Toplantı Başkanı

Uzm. Dr. Gürkan Yılmaz

Enfeksiyon Hastalıkları ve Klinik Mikrobiyoloji Uzmanı/ İş Yeri Hekimi

Zaman Yöneticisi

Ebru Demir

Enfeksiyon Kontrol ve Eğitim Hemşiresi
1

Üyeler

Op. Dr. Musa İnal

Genel Direktör / Tıbbi Hizmetler Direktörü

Nuh Çağatay Çaylaklı

Mali/ İdari İşler Direktörü

Dr. Onur Bora

Genel Cerrahi Uzmanı

Doç. Dr. Şule Çolakoğlu

Klinik Mikrobiyoloji Uzmanı
1

Dr. Sinan Balaban

Yeni Doğan Yoğun Bakım Hekimi

Dr. Mustafa Faysal Baysal

Göğüs Hastalıkları Uzmanı

Nilhan Çelik

Eczacı

Özlem Kültür

Hemşirelik Hizmetleri Direktörü
1

Sulbiye Yeşil Çelik

Satın Alma ve Malzeme Müdürü

Pelin Büyüksandıç Özşen

Performans Geliştirme ve Kalite Müdürü

Tuğba Baloğlu

İnsan Kaynakları Müdürü

Sefer Özde

Bilgi Sistemleri Müdürü
1

Fulya Kındık

Performans Geliştirme ve Kalite Uzmanı

Pınar Günsüren

Kalite ve Eğitim Hemşiresi

Yıldırım Tarıkoğulları

Teknik Hizmetler Yöneticisi

Melisa Kara

Klinik Diyetisyen
1

Fatime Maaşoğlu

YDYB Sorumlu Hemşiresi

Mutlu Dündar

Yoğun Bakımlar Sorumlu Hemşiresi

Fatma Çelik

İş Yeri Hemşiresi

Nuray Günan

Otelcilik Hizmetleri Yöneticisi
1

Berfin Tüysüz

Performans Geliştirme ve Kalite Elemanı

Burcu Baltacı

Yemek Üretim ve Servis Yöneticisi

Emel Gümüş

Kalite ve Eğitim Hemşiresi
1
Antibiyotik Kontrol Ekibi (AKE)

Ekip Başkanı

Uzm. Dr. Gürkan Yılmaz

Enfeksiyon Hastalıkları ve Klinik Mikrobiyoloji Uzmanı/ İş Yeri Hekimi

Zaman Yöneticisi

Ebru Demir

Enfeksiyon Kontrol ve Eğitim Hemşiresi
1

Üyeler

Op. Dr. Musa İnal

Genel Direktör, Tıbbi Hizmetler Direktörü

Doç. Dr. Şule Çolakoğlu

Klinik Mikrobiyoloji Uzmanı

Dr. Deniz Işık Senan

Pediatri Uzmanı

Özlem Kültür

Hemşirelik Hizmetleri Direktörü
1

Nilhan Çelik

Eczacı

Pınar Günsüren

Kalite ve Eğitim Hemşiresi

Pelin Büyüksandıç Özşen

Performans Geliştirme ve Kalite Müdürü
1
Kan Transfüzyon Komitesi

Toplantı Başkanı

Doç. Dr. Şule Çolakoğlu

Klinik Mikrobiyoloji Uzmanı

Zaman Yöneticisi

Gözde Çökük

1

Üyeler

Op. Dr. Musa İnal

Genel Direktör, Tıbbi Hizmetler Direktörü

Nuh Çağatay Çaylaklı

Mali/ İdari İşler Direktörü

Uzm. Dr. Veysel Haksöyler

İç Hastalıkları ve Tıbbi Onkoloji Uzmanı

Dr. Bülent Özgür

Kalp Damar Cerrahisi Uzmanı
1

Prof. Dr. Aysu Koçum

Anestezi ve Reanimasyon Uzmanı, Ameliyathane Sorumlu Hekimi

Dr. Sinan Balaban

Yeni Doğan Yoğun Bakım Hekimi

Dr. Sevgi Sarı Demir

Kadın Hastalıkları Uzmanı

Dr. Pınar Ergin

Nefroloji Uzmanı
1

Dr. Tacettin Özışık

Anestezi ve Reanimasyon Uzmanı/ Genel Yoğun Bakım Sorumlu Hekimi

Dr. Fulya Kaya

Acil Servis Sorumlu Hekimi

Özlem Kültür

Hemşirelik Hizmetleri Direktörü

Sefer Özde

Bilgi Sistemleri Müdürü
1

Pelin Büyüksandıç Özşen

Performans Geliştirme ve Kalite Müdürü

Tuğba Baloğlu

İnsan Kaynakları Müdürü

Yasemin Yavuz

4. Kat Sorumlu Hemşiresi

Mutlu Dündar

Yoğun Bakımlar Sorumlu Hemşiresi
1

Yeliz Kocatürk

Anestezi Sorumlu Teknikeri

Nesil Öztürk

Hemovijilans Hemşiresi

Fulya Kındık

Performans Geliştirme ve Kalite Uzmanı

Pınar Günsüren

Kalite ve Eğitim Hemşiresi
1

Ahmet Cemil Oral

Laboratuvar Sorumlu Teknikeri

Ebru Demir

Enfeksiyon Kontrol ve Eğitim Hemşiresi

Berfin Tüysüz

Performans Geliştirme ve Kalite Elemanı

Emel Gümüş

Kalite ve Eğitim Hemşiresi
1
Hasta ve Yakınlarının Hakları ve Eğitimi Komitesi

Toplantı Başkanı

Op. Dr. Musa İnal

Genel Direktör/Tıbbi Hizmetler Direktörü

Zaman Yöneticisi

Bahar Taptık

Hasta Hakları Sorumlusu
1

Üyeler

Nuh Çağatay Çaylaklı

Mali/ İdari İşler Direktörü

Doç. Dr. Şule Çolakoğlu

Klinik Mikrobiyoloji Uzmanı

Özlem Kültür

Hemşirelik Hizmetleri Direktörü

Pelin Büyüksandıç Özşen

Performans Geliştirme ve Kalite Müdürü
1

Tuğba Baloğlu

İnsan Kaynakları Müdürü

Tayyibe Aydın

Hasta Hizmetleri Müdürü

Sefer Özde

Bilgi Sistemleri Müdürü

Fulya Kındık

Performans Geliştirme ve Kalite Uzmanı
1

İrem Turan

Hasta Hakları Uzmanı

Yıldırım Tarıkoğulları

Teknik Hizmetler Yöneticisi

Pınar Günsüren

Kalite ve Eğitim Hemşiresi

Ebru Demir

Enfeksiyon Kontrol ve Eğitim Hemşiresi
1

Hatice Yaşar

Radyoloji Sorumlu Teknikeri

Nuray Günan

Otelcilik Hizmetleri Yöneticisi

Ahmet Cemil Oral

Laboratuvar Sorumlu Teknikeri

Elife Kurt

Hasta Hizmetleri Saha Gözlem ve İyileştirme Uzmanı
1

Dilek Çabuk

Sosyal Hizmet Uzmanı

Berfin Tüysüz

Performans Geliştirme ve Kalite Elemanı

Burcu Baltacı

Yemek Üretim ve Servis Yöneticisi

Emel Gümüş

Kalite ve Eğitim Hemşiresi
1
Çalışan Güvenliği ve Radyasyon Güvenliği Komitesi

Toplantı Başkanı

Tuğba Baloğlu

İnsan Kaynakları Müdürü

Zaman Yöneticisi

Fatma Çelik

İş Yeri Hemşiresi
1

Üyeler

Op. Dr. Musa İnal

Genel Direktör, Tıbbi Hizmetler Direktörü

Nuh Çağatay Çaylaklı

Mali/ İdari İşler Direktörü

Özlem Kültür

Hemşirelik Hizmetleri Direktörü

Doç. Dr. Şule Çolakoğlu

Klinik Mikrobiyoloji Uzmanı
1

Uzm. Dr. Gürkan Yılmaz

Enfeksiyon Hastalıkları ve Klinik Mikrobiyoloji Uzmanı/ İş Yeri Hekimi

Dr. Mahmut Öksüzler

Radyoloji Uzmanı

Dr. Cumhur Gönlüşen

Biyokimya Uzmanı

Fulda Koyun

Psikolog
1

Pelin Büyüksandıç Özşen

Performans Geliştirme ve Kalite Müdürü

Fulya Kındık

Performans Geliştirme ve Kalite Uzmanı

Pınar Günsüren

Kalite ve Eğitim Hemşiresi

Ömer Gökhan Yorulmaz

Güvenlik Hizmetleri Yöneticisi
1

Sefer Özde

Bilgi Sistemleri Müdürü

Ebru Demir

Enfeksiyon Kontrol ve Eğitim Hemşiresi

Hatice Yaşar

Radyoloji Sorumlu Teknikeri

Yıldırım Tarıkoğulları

Teknik Hizmetler Yöneticisi
1

Ahmet Cemil Oral

Laboratuvar Sorumlu Teknikeri

Mevlüt Çelik

İş Güvenliği Uzmanı/ A Sınıfı

Duygu Karyağ

İş Güvenliği Uzmanı/ C Sınıfı

Berfin Tüysüz

Performans Geliştirme ve Kalite Elemanı
1

Emel Gümüş

Kalite ve Eğitim Hemşiresi
1
Tesis Güvenliği Komitesi

Toplantı Başkanı

Nuh Çağatay Çaylaklı

Mali/ İdari İşler Direktörü

Zaman Yöneticisi

Ömer Gökhan Yorulmaz

Güvenlik Hizmetleri Yöneticisi
1

Üyeler

Op. Dr. Musa İnal

Genel Direktör, Tıbbi Hizmetler Direktörü

Özlem Kültür

Hemşirelik Hizmetleri Direktörü

Tuğba Baloğlu

İnsan Kaynakları Müdürü

Pınar Günsüren

Kalite ve Eğitim Hemşiresi
1

Uzm. Dr. Gürkan Yılmaz

Enfeksiyon Hastalıkları ve Klinik Mikrobiyoloji Uzmanı/ İş Yeri Hekimi

Pelin Büyüksandıç Özşen

Performans Geliştirme ve Kalite Müdürü

Sulbiye Yeşil Çelik

Satın Alma ve Malzeme Müdürü

Fulya Kındık

Performans Geliştirme ve Kalite Uzmanı
1

Sefer Özde

Bilgi Sistemleri Müdürü

Ebru Demir

Enfeksiyon Kontrol ve Eğitim Hemşiresi

Fatma Çelik

İş Yeri Hemşiresi

Nuray Günan

Otelcilik Hizmetleri Yöneticisi
1

Duran İçten

Bilgi Sistemleri Sorumlusu

Selçuk Balaban

Tıbbi Mühendislik Yöneticisi

Yıldırım Tarıkoğulları

Teknik Hizmetler Yöneticisi

Mevlüt Çelik

İş Güvenliği Uzmanı/ A Sınıfı
1

Duygu Karyağ

İş Güvenliği Uzmanı/ C Sınıfı
1

Burcu Baltacı

Yemek Üretim ve Servis Yöneticisi

Emel Gümüş

Kalite ve Eğitim Hemşiresi

Berfin Tüysüz

Performans Geliştirme ve Kalite Elemanı
1
Ameliyathaneler ve Yoğun Bakımlar Komitesi

Toplantı Başkanı

Op. Dr. Musa İnal

Genel Direktör, Tıbbi Hizmetler Direktörü

Zaman Yöneticisi

Fatime Maaşoğlu

YDYB Sorumlu Hemşiresi
1

Üyeler

Nuh Çağatay Çaylaklı

Mali/ İdari İşler Direktörü

Prof. Dr. Aysu Koçum

Anestezi ve Reanimasyon Uzmanı, Ameliyathane Sorumlu Hekimi

Dr. Bülent Özgür

Kalp Damar Cerrahisi Uzmanı

Dr. Sinan Balaban

Yeni Doğan Yoğun Bakım Hekimi
1

Uzm. Dr. Gürkan Yılmaz

Enfeksiyon Hastalıkları ve Klinik Mikrobiyoloji Uzmanı/ İş Yeri Hekimi

Dr. Tacettin Özışık

Anestezi ve Reanimasyon Uzmanı, Genel Yoğun Bakım Sorumlu Hekimi

Özlem Kültür

Hemşirelik Hizmetleri Direktörü

Tuğba Baloğlu

İnsan Kaynakları Müdürü
1

Pelin Büyüksandıç Özşen

Performans Geliştirme ve Kalite Müdürü

Sulbiye Yeşil Çelik

Satın Alma ve Malzeme Müdürü

Ebru Demir

Enfeksiyon Kontrol ve Eğitim Hemşiresi
1

Sefer Özde

Bilgi Sistemleri Müdürü

Fulya Kındık

Performans Geliştirme ve Kalite Uzmanı

Osman Yıldırım

Ameliyathane Sorumlu Hemşiresi

Selçuk Balaban

Tıbbi Mühendislik Yöneticisi
1

Pınar Günsüren

Kalite ve Eğitim Hemşiresi

Melisa Kara

Klinik Diyetisyen

Yeliz Kocatürk

Anestezi Sorumlu Teknikeri

Berfin Tüysüz

Performans Geliştirme ve Kalite Elemanı
1

Mutlu Dündar

Yoğun Bakımlar Sorumlu Hemşiresi
1

Hastanemiz, başta SGK olmak üzere çok sayıda ulusal ve uluslararası kurum, kuruluş, vakıf, banka, şirket ve odayla anlaşmalıdır. Ayrıntılı liste.

Web sitemizi ziyaret ettiğinizde sitemizde yer alan kullanım koşullarını incelemelisiniz.

Tıbbi Hata

@2021 Tüm hakları saklıdır.
Medline Adana Hastanesi