Medline Tüp Bebek (IVF) Merkezi

Adanasporun Brezilyalı Yıldızı Freitas Amaliyat Oldu

Adanaspor’un başarılı defans oyuncusu Rodrigo Longo Freitas, Eskişehirspor maçında geçirdiği sakatlık sonrası ameliyat oldu. Genç futbolcu kısa bir süre sahalardan uzak kalacak.

Adanaspor’un 25 yaşındaki Brezilyalı yıldızı Rodrigo Longo Freitas, geçen hafta evlerinde oynadıkları ve 2-0 kazandıkları Eskişehirspor maçında girdiği ikili mücadelede rakip oyuncunun eline basması sonucu sakatlandı. Yaşadığı sakatlığın ardından Medline Adana Hastanesi’ne götürülen ve burada Ortopedi ve Travmatoloji Uzmanı Dr. Ali Öztürk tarafından muayene edilen futbolcunun çekilen röntgen filminde sol el parmağında kırık olduğu tespit edildi.

Yapılan inceleme sonrasında ameliyat edilmesine karar verilen Freitas’ın parmağındaki kırık, Medline Adana Hastanesi Ortopedi ve Travmatoloji Uzmanı Dr. Ali Öztürk tarafından cerrahi olarak tedavi edildi. Ameliyat sonrası genç futbolcunun sağlık durumu hakkında bilgi veren Dr. Ali Öztürk, “Rodrigo Longo Freitas, hastanemize acil servisten başvurdu. Yaptığımız muayenenin ardından sol el parmağında darbeye bağlı kırık olduğunu tespit ederek ameliyata aldık. Futbolcumuzun cerrahi tedavisini başarı ile gerçekleştirerek ertesi gün de taburcu ettik. Kendisi kısa bir süre sonra tekrar yeşil sahalarda olacak” dedi.

Adanaspor’un defans oyuncusu Freitas, geçirdiği ameliyatın ardından nekahet dönemini geçirmek üzere ülkesi Brezilya’ya döndü.

Eklenme Tarihi: 19.12.2018
Toplam Sayfa Gösterimi: 429

Hastanemiz, başta SGK olmak üzere çok sayıda ulusal ve uluslararası kurum, kuruluş, vakıf, banka, şirket ve odayla anlaşmalıdır. Ayrıntılı liste.

Web sitemizi ziyaret ettiğinizde sitemizde yer alan kullanım koşullarını incelemelisiniz.

Tıbbi Hata

@2021 Tüm hakları saklıdır.
Medline Adana Hastanesi