Medline Tüp Bebek (IVF) Merkezi

Yılın Özel Hastaneler ve Sağlık Kurumları Ödülleri Yılın Yenilikçi Uygulamasında Birinci Olduk

Doktorclub Awards 2018 `Türkiye`nin Sağlık Ödülleri` töreni, 21 Aralık 2018 tarihinde İstanbul Üniversitesi Ord. Prof. Dr. Cemil Bilsel Konferans Salonu`nda gerçekleştirildi. Yılın Özel Hastaneler ve Sağlık Kurumları Ödülleri Yılın Yenilikçi Uygulamasında Birincilik Özel Medline Adana Hastanesi’nin oldu…

 

Doktorclub Awards 2018 Türkiye’nin Sağlık Ödülleri, İstanbul’da gerçekleştirilen görkemli bir törenle sahiplerini buldu. İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi ve Okan Üniversitesi Tıp Fakültesi bilimsel iş birliği ile düzenlenen tören, hekimler, akademisyenler ve sağlık profesyonellerinin yoğun katılımı ile gerçekleşti.

Yapılan çalışmaların değerlendirilmesi ve toplumla paylaşılması amacı ile, yaklaşık 17.000 doktor üyesi bulunan Doktorclub tarafından ilki geçen sene düzenlenen “Türkiye’nin Sağlık Ödülleri” yarışmasının bu yılki finalinde 17 kategoride toplam 142 başvuru yarıştı. Yapılan başvuruları değerlendiren jüri üyeleri ilk olarak ön eleme ile finalistleri belirledi. Daha sonra ise Doktorclub üyesi hekimler tarafından finalistler arasından kategori birincileri belirlendi.

Belirlenen 17 kategori arasından Yılın Özel Hastaneler ve Sağlık Kurumları Ödülleri – Yılın Yenilikçi Uygulaması Ödülü’nü hazırladığı proje ile Özel Medline Adana Hastanesi kazandı.

Hastanemizin hazırladığı ve birinciliğe layık görülen projemizde hedefimiz, laboratuvar bulguları ve hekim ilaç istemleri ile tedavinin etkinliği üzerineydi. Ülkemizde hekim başına düşen hasta sayısının fazla olması nedeniyle hekimlerin iş yüklerinin de fazla olması hekimlik uygulamalarında zaman zaman sorunlar yaratabiliyor. Özellikle bazı laboratuvar testlerinin sonuçları ile bazı ilaçların etkileşimleri hekimler tarafından bazen fark edilemeyebiliyor. Bu nedenle hazırladığımız özel bir yazılım sayesinde hekimin uyarılarak hem bu sorunların önüne geçmeyi hem de eczacının ilacı karşılarken, hemşirenin de ilacı uygularken benzer bir uyarı ile karşılaşarak olası hataların önlenmesini hedefledik.

Bu başarıda emeği geçen herkese teşekkürlerimizi sunarız…

Eklenme Tarihi: 23.12.2018
Toplam Sayfa Gösterimi: 720

Hastanemiz, başta SGK olmak üzere çok sayıda ulusal ve uluslararası kurum, kuruluş, vakıf, banka, şirket ve odayla anlaşmalıdır. Ayrıntılı liste.

Web sitemizi ziyaret ettiğinizde sitemizde yer alan kullanım koşullarını incelemelisiniz.

Tıbbi Hata

@2021 Tüm hakları saklıdır.
Medline Adana Hastanesi