COVID-19 TESTLERİ

Detaylı Bilgi Al

Özel Medline Adana Hastanesi

Özel Medline Adana Hastanesi, seçkin kadrosu ve memnuniyet odaklı uluslararası kalite standartlarında hizmet anlayışı ile etik ilkeler ışığında, sektörde öncü uygulamalarla fark yaratma hedefi ile ilk hastasını Haziran 2009’de kabul etmiştir.

Özel Medline Adana Hastanesi uzman doktorları, bilgi ve birikimlerini yakın ilgi ile birleştiren sağlık personeli, hasta odaklı hizmet anlayışı, kalite politikası, ileri tıp teknolojisi ile donatılan tanı-tedavi üniteleri, modern mekânları ve konforlu hasta odaları ile sağlıkta güvenin adresidir.

Özel Medline Adana Hastanesi güney bölgesinde ilk JCI (Joint Commission International) Akreditasyon Kalite Belgesi`ni alan hastanedir.

Amerika merkezli ve bağımsız bir denetim kuruluşu olarak faaliyet gösteren Joint Commission Internatıonal (JCI) hastanelerin dünya standartlarında olduğunun onaylaması için düzenli aralıklarla ve son derece titiz bir şekilde denetim yapmaktadır.

Hastanemiz ilk JCI denetimini 01-04 Mart 2010 tarihinde geçirmiştir. Denetçilerimizden aldığımız bilgiye göre Uluslararası Hasta Güvenliği konusunda çok az hastane uygunsuzluk almadan bu belgeye sahip olmaktadır. Medline Adana Hastanesi olarak yeni açılmış bir hastane olmamıza rağmen hasta güvenliği ve kalite standartları altında sıfır hata ile bölgenin ilk JCI akreditasyonuna sahip olmuş bir hastaneyiz. Amacımız hastalarımıza uluslararası kalite standartlarında hizmet vermeyi sürdürürken sürekli ölçerek, kendi süreçlerimizde iyileştirmeler yaparak hizmet kalitemizi arttırmaktır.

Özel Medline Adana Hastanesi şu anda aktif olarak Irak, İran, Suriye gibi Ortadoğu ve Libya, Sudan gibi Afrika ülkelerinden hasta kabul etmesinin yanı sıra JCI belgesinin ışığında Avrupa ülkelerinden hasta akışı olmaktadır. Ayrıca İncirlik Amerikan Hava Üssü’nün destek hastanesi olarak da hizmet vermektedir.

Medline Adana Hastanesi, 14.000 metrekare kapalı kullanım alanı, 28 yoğun bakım yatağı, 123 yatak kapasitesi ile 24 branşta hizmet vermektedir. Tam donanımlı 22 yeni doğan yoğun bakım kuvözleri ile bölgenin en büyük yoğun bakım ünitesi özelliğini taşımaktadır. Hastanemizin 5 ameliyathanesi ile Kalp Cerrahisi ve Beyin Cerrahisi dahil teknik destek gereken tüm branşlarda operasyon imkanı mevcuttur.

Hastanemizde hastalara her açıdan güvenli, yüksek kalitede sağlık bakım hizmetinin sunulması, hasta güvenliği, organizasyonel performansın ölçülmesi, geliştirilmesi amacıyla tıbbi ve idari tüm hastane çalışanları ile birlikte ekip olarak kalite çalışmaları yapılmaktadır.

Özel Medline Adana Hastanesi olarak bölgemizde uluslararası standarda sahip olarak bölge halkı kadar çevre ülke vatandaşlarına da en kaliteli hizmeti vermeye devam edecektir.

Vizyonumuz

Tıp bilimine katkıda bulunan, sağlık hizmetlerinde uygulamada model olarak algılanan, kalıcı bir marka olmak.

Misyonumuz

Hasta ve yakınlarının beklentilerini aşan, uluslararası kalite standartlarında, yeni teknolojiler  ve öncü uygulamalarla sağlık sektöründe fark yaratarak, ulusal ve uluslararası hizmet sunan, etik kurallara, insani değerlere saygılı, çevreye duyarlı, sürekli kendini geliştiren bir  kuruluşuz.

Değerlerimiz;

Hasta Odaklı Olmak (Hasta, hasta yakını, sosyal paydaş)

Hasta memnuniyetini gözetmek, hasta memnuniyetinin yeni memnun hastalar kazandırmasını sağlamak, hasta yakınlarının memnuniyetini sağlamak.

Çalışan Odaklı Olmak

Çalışan memnuniyetini gözetmek, motivasyon sağlamak, performansa dayalı kariyer planlaması yapmak, çalışan sağlığı ve güvenliği konusunda duyarlı ve etkin olmak.

Gelişime Açık Olmak

Bilimsel temelli olmak, yeniliğe açık olmak, uzmanlaşma becerisine sahip olmak, liderlik becerileri geliştirme konusunda istekli olmak, alanında en iyi olmayı hedeflemek.

İnsana Değer Vermek

Dil, din, ırk, cinsiyet, sınıf farkı gözetmeksizin davranmak, saygılı, sevgi dolu ve hoşgörülü olmak.

Etik Değerlere Sahip Olmak

Dürüst olmak, gizliliğe ve mahremiyete saygı göstermek, hakkaniyetli olmak, sorumluluk duygusu taşımak, etkin ve verimli çalışmak, kaynakları verimli kullanmak ve benzeri etik değerlere sahip olmak.

Davranışsal Değerlere Sahip Olmak:

  • Etkin İletişim kurma becerilerine sahip olmak,
  • Kurum içi/kurum dışı, yazılı/sözlü, birebir iletişimde ve ekip çalışmasında başarılı olmak ve uyum sağlamak, işbirliği içerisinde olmak, empati gösterebilmek,
  • Duygusal zeka ile davranabilmek,
  • Güler yüzlü olmak,
  • İnisiyatif kullanabilmek,
  • Esnek olabilmek,
  • Güvenilir olmak,
  • Hukuka saygılı olmak.

Sosyal Sorumluluk Konularında Duyarlı Olmak

Kalite Odaklı Olmak

Ölçmek ve Sürekli İyileştirmek

Takım Çalışmasına Önem Vermek

Etkin iletişimi ve ekip çalışmasını desteklemek, çalışanın, hasta ve hasta yakınının sürekli eğitimini sağlamak.

Organizasyon Şemamız

Organizasyon şemamızı görmek için tıklayınız.

Özel Medline Adana Hastanesi - Sağlığınız İçin

Medline Adana Hastanesi - Galeri

Eklenme Tarihi: 18.12.2013 01:43:36
Toplam Sayfa Gösterimi: 46151

Hastanemiz, başta SGK olmak üzere çok sayıda ulusal ve uluslararası kurum, kuruluş, vakıf, banka, şirket ve odayla anlaşmalıdır. Ayrıntılı liste.

Web sitemizi ziyaret ettiğinizde sitemizde yer alan kullanım koşullarını incelemelisiniz.

Tıbbi Hata

@2021 Tüm hakları saklıdır.
Medline Adana Hastanesi