Her Nerede Olursanız Olun Yanınızdayız

Her nerede olursanız olun hastanemizin uzaktan sağlık hizmeti verme konusunda anlaşmalı olduğu branşlardan randevu alarak doktorunuzla uzaktan online görüşebilir, muayene olabilir, reçeteniz yazılabilir, önceden teşhisi konmuş hastalıklarınız varsa kontrollerinizi yaptırabilirsiniz.

Online randevunuz sırasında doktorunuz mutlaka fiziki muayenenin zorunlu olduğuna karar vermesi durumunda ise poliklinik muayenenizi organize edebilirsiniz.

Tamamen doktorunuzun tıbbi görüşü ve denetimi altında yönetilen bu süreçte oluşan raporlarınızın tamamı sizin tıbbi kayıtlarınız altında arşivlenerek saklanır.

Beyin ve Sinir Cerrahisi, Genel Cerrahi, İç Hastalıkları (Dahiliye), Ortopedi ve Travmatoloji ile Kardiyoloji alanlarında hastanemizin sunduğu uzaktan sağlık hizmetinden yararlanmak için çağrı merkezimizi arayabilir veya web sitemiz üzerinden başvurunuzu yapabilirsiniz.

Güncellenme Tarihi: 28.03.2024
Toplam Sayfa Gösterimi: 94

Hastanemiz, başta SGK olmak üzere çok sayıda ulusal ve uluslararası kurum, kuruluş, vakıf, banka, şirket ve odayla anlaşmalıdır. Ayrıntılı liste.

Web sitemizi ziyaret ettiğinizde sitemizde yer alan kullanım koşullarını incelemelisiniz.

@2024 Tüm hakları saklıdır.
Medline Adana Hastanesi

Sayfa içeriği sadece bilgilendirme amaçlıdır. Tanı ve tedavi için mutlaka doktorunuza başvurunuz.