Medline Adana Hastanesi Yeni Yılı Kutladı

Medline Adana Hastanesi yönetim kurulu üyeleri, direktörleri ve yöneticileri 2020 yılına girerken düzenlenen bir kokteyl ile bir araya geldiler. Hastanenin toplantı salonunda düzenlenen kokteyle Medline Adana Hastanesi Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Kemal Attila, Yönetim Kurulu Başkan Vekili Muzaffer Kalo, Yönetim Kurulu Üyesi Op. Dr. Suphi Eskiocak, Genel Direktör Op. Dr. Musa İnal, Mali ve İdari İşler Direktörü N. Çağatay Çaylaklı ve Hemşirelik Hizmetleri Direktörü Özlem Kültür’ün yanı sıra diğer müdür ve yöneticiler de katıldı.

Kokteylde kısa bir konuşma yapan ve salonda bulunanları yönetim kuruluna hatırlatma amaçlı kısaca tanıtan Genel Direktör Op. Dr. Musa İnal, büyük bir ekip olarak başarılı bir yılı geride bıraktıklarını söyleyerek hedeflerinin hep daha iyisini yapmak olduğunu ifade etti. Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Kemal Attila da birçok çalışanın neredeyse hastanenin hizmete girdiği 2009 yılından beri kurumda görev yapmalarının aidiyet duygusu adına çok güzel olduğunun altını çizerek herkese sağlık ve başarı dolu bir yıl temennisinde bulundu.

Kokteyl, Medline 2020 temalı pastanın kesilmesi ve hatıra fotoğrafları çektirilmesi ile son buldu.

Güncellenme Tarihi: 02.01.2020
Toplam Sayfa Gösterimi: 803

Hastanemiz, başta SGK olmak üzere çok sayıda ulusal ve uluslararası kurum, kuruluş, vakıf, banka, şirket ve odayla anlaşmalıdır. Ayrıntılı liste.

Web sitemizi ziyaret ettiğinizde sitemizde yer alan kullanım koşullarını incelemelisiniz.

@2024 Tüm hakları saklıdır.
Medline Adana Hastanesi

Sayfa içeriği sadece bilgilendirme amaçlıdır. Tanı ve tedavi için mutlaka doktorunuza başvurunuz.