Medline Hastanesinde Çifte Mutluluk

Yurt Dışında geçirdiği kaza sonrası 4 yaşındaki Layan Hakeem Luqman tedavi için annesi Sızar Luqman ile Özel Medline Adana Hastanesi’ne geldi.

Çocuk Cerrahi Uzmanı Prof. Dr. Murat Alkan tarafından tedavi altına alınan Layan Hakeem Luqman başarılı bir ameliyat geçirdi. Sağlık durumu iyi olan Layan Hakeem’in mutluluğuna bir de kardeş sevinci eklendi.

BİR MUTLULUK DAHA

Hastanemize geldiğinde hamileliğin son günlerini yaşayan anne Sızar Luqman’ın, evladının ameliyat sonrası tedavisi başarılı bir şekilde devam ederken, doğum sancıları başladı. Özel Medline Adana Hastanesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Op.Dr. Filiz Gjemalaj Arslan tarafından muayene edilen Sızar Luqman doğuma alındı. 6. Çocuğunu normal doğum ile dünyaya getiren Sızar Luqman böylece iki sevinci birlikte yaşamış oldu. Ayrıca Özel Medline Adana Hastanesi olarak Luqman ailesinin en küçük bireyinin hastanemizde dünyaya gelmiş olması ayrı bir sevinç yarattı.

MEDLİNE YALNIZ BIRAKMADI

Hastalarına kaliteli hizmet vermeye özen gösteren Özel Medline Adana Hastanesi 6.çocuğunu dünyaya getiren Sızar Luqman’ı yalnız bırakmadı. Çifte mutluluğu bir arada yaşayan anne Sızar, hastanemizde misafir olduğu süre boyunca kendisiyle ilgilenen ve temel ihtiyaçlarının karşılanmasına kadar yanında olan Özel Medline Adana Hastanesi’ne teşekkür etti.

Güncellenme Tarihi: 28.02.2017
Toplam Sayfa Gösterimi: 2844

Hastanemiz, başta SGK olmak üzere çok sayıda ulusal ve uluslararası kurum, kuruluş, vakıf, banka, şirket ve odayla anlaşmalıdır. Ayrıntılı liste.

Web sitemizi ziyaret ettiğinizde sitemizde yer alan kullanım koşullarını incelemelisiniz.

@2024 Tüm hakları saklıdır.
Medline Adana Hastanesi

Sayfa içeriği sadece bilgilendirme amaçlıdır. Tanı ve tedavi için mutlaka doktorunuza başvurunuz.