Medline Olarak Hestourex 2018 Dünya Sağlık Spor Alternatif Turizm Kongresi ve Fuarındayız

Medline Adana Hastanesi olarak, turizmi çeşitlendirmek, 12 aya yaymak, katma değeri yüksek turizm hareketleri yaratmak ve iş hacmini arttırmak amacıyla 5-8 Nisan 2018 tarihleri arasında ikincisi gerçekleştirilen Hestourex Dünya Sağlık, Spor, Alternatif Turizm Kongresi ve Fuarı’ndayız.

Hestourex 2018 Dünya Sağlık, Spor, Alternatif Turizm Kongresi ve Fuarı’nda başta Avrupa, Rusya, Uzakdoğu, ve Ortadoğu ülkeleri olmak üzere yaklaşık 160 ülkeden aralarında turizm acente birlikleri, sağlık kurum ve kuruluşları, otel ve turizm tesis sahipleri, spor turizm tesisi sahibi ve organizatörleri, alternatif turizm acenteleri, sosyal güvenlik şirket yetkilileri, sağlık ve sportif federasyon başkanlıklarının da bulunduğu yaklaşık 2 bin 500 yetkili Sağlık Turizmi, Spor Turizmi ve Alternatif Turizmin ülkemizde geliştirilebilmesi için gerekenleri görüşecek, kararlar alınacak ve bilimsel olarak da bu alanlarda karşılıklı iş birliği yapılacaktır.

Güncellenme Tarihi: 05.04.2018
Toplam Sayfa Gösterimi: 715

Hastanemiz, başta SGK olmak üzere çok sayıda ulusal ve uluslararası kurum, kuruluş, vakıf, banka, şirket ve odayla anlaşmalıdır. Ayrıntılı liste.

Web sitemizi ziyaret ettiğinizde sitemizde yer alan kullanım koşullarını incelemelisiniz.

@2024 Tüm hakları saklıdır.
Medline Adana Hastanesi

Sayfa içeriği sadece bilgilendirme amaçlıdır. Tanı ve tedavi için mutlaka doktorunuza başvurunuz.