COVID-19 TESTLERİ

Detaylı Bilgi Al

Medline Adana Hastanesi Engelleri Aşanların Yanında

Anlamlı işbirliği

Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu Ampute Futbol 2. Ligi’ni namağlup bitirerek şampiyon olan Adana Ampute Futbol Takımı’na Özel Medline Adana Hastanesi, Adana Rotary Kulübü ve Biz De Varız Destekleme Derneği forma sponsoru oldular.

Dr. Attila: “Engellerin aşılabileceğini gösteriyorlar”

Düzenlenen sponsorluk töreninde konuşan Özel Medline Adana Hastanesi Yönetim Kurulu Başkanı ve Adana Rotary Kulübü Başkanı Dr. Kemal Attila, “Sağlıklı bir yaşam için sporun vazgeçilmez bir unsur olduğunu hepimiz biliyoruz. Burada önemli olan ise spor yapmak için gerekli farkındalığa sahip olabilmektir. Günümüzde en büyük sorunlardan bir tanesi ne yazık ki çeşitli bahanelerin arkasına saklanarak spor yapmaktan kaçınmaktır. Ancak bu arkadaşlarımız tüm zorluklara karşın, her şart altında engelleri aşarak spor yapılabileceğinin en güzel örneğini veriyorlar. Bizler de onları tüm sponsorları olarak destekliyor ve sağlık için sporun önemini burada bir kere daha vurgulamak istiyoruz” diye konuştu.

Dr. Kemal Attila’dan sonra kürsüye gelen Biz De Varız Destekleme Derneği Başkanı Esin Parlak da yaptığı konuşmada, “Bizim için mutluluk ve heyecan verici bir an. Dernek olarak biz de bundan yaklaşık bir buçuk sene önce Adana Ampute Futbol Takımı’na forma desteği vermiştik. Yeni formaları inşallah takım için uğurlu olur. Yeni formalarıyla yeni başarılara imza atacaklarına gönülden inanıyorum” dedi. Adana Ampute Engelliler Spor Kulübü Başkanı Murat Kaya ise yaptığı konuşmada, başarılarını devam ettirmek için ellerinden gelenin en iyisini yapacaklarını söyleyerek tüm sponsorlara teşekkürlerini iletti.

Eklenme Tarihi: 12.04.2021
Toplam Sayfa Gösterimi: 212

Hastanemiz, başta SGK olmak üzere çok sayıda ulusal ve uluslararası kurum, kuruluş, vakıf, banka, şirket ve odayla anlaşmalıdır. Ayrıntılı liste.

Web sitemizi ziyaret ettiğinizde sitemizde yer alan kullanım koşullarını incelemelisiniz.

Tıbbi Hata

@2021 Tüm hakları saklıdır.
Medline Adana Hastanesi