Özel Medline Adana Hastanesi Direktörleri

Genel Direktör | Tıbbi Hizmetler Direktörü

Op Dr Musa İnal

Op. Dr. Musa İnal

1968 yılında Adananın Ceyhan ilçesinde doğdu. İlk, orta ve lise eğitimini Ceyhan da tamamladı. 1991 yılında Cerrahpaşa Tıp Fakültesinden mezun oldu. Gaziantep Tıp Fakültesinde Genel cerrahi ihtisasını 1997 yılında tamamladı. Şanlıurfa - Birecik ve Gaziantep – Nizip Devlet Hastanelerinde Genel Cerrahi uzmanlığı ve hastane idareciliği yaptı. 2005 - 2010 yılları arasında Ceyhan Devlet Hastanesi, 2010 - 2012 yılları arasında Çukurova Dr. Aşkım Tüfekçi Devlet Hastanesi olmak üzere aralıksız başhekimlik görevini sürdürdü. Sağlık Yönetimi Yüksek Lisansı ve Hastane Yönetimi sertifika programlarını tamamlayarak Sağlık Yönetimi Bilimi Uzmanı oldu. İnal, Medline hastanesindeki yöneticilik görevine ek olarak Çağ Üniversitesi “Sağlık Kurumları İşletmeciliği Yüksekokulu”nda Yrd. Doç. olarak öğretim üyeliği yapmaktadır. Evli ve iki çocuk babasıdır.

Mali ve İdari İşler Direktörü 

Cem Çağatay Çaylaklı

Nuh Çağatay Çaylaklı

Çukurova Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Akademisi İşletme Fakültesi mezunu olan Nuh Çağatay Çaylaklı iş hayatına Bossa Mali İşler Müdürlüğü`nde başladı ve değişik kademelerde görev aldı.

Çukurova Üniversitesi İşletme masterını tamamladıktan sonra Serbest Muhasebeci Mali Müşavirlik ruhsatını alan Çaylaklı, vergi mevzuatı, sermaya piyasası mevzuatı ve uluslararası finansal raporlama standartları alanlarında deneyim kazandı. Nuh Çağatay Çaylaklı, Özel Medline Adana Hastanesi`nde Mali ve İdari İşler Direktörü olarak görev yapmaktadır.

Hemşirelik Hizmetleri Direktörü

Ozlem Kultur

Özlem Kültür

24 Ekim 1979 tarihinde Osmaniye’nin Bahçe ilçesinde dünyaya gelen Özlem KÜLTÜR ortaöğretimini Bahçe Sağlık Meslek Lisesi’nde tamamladı. Atatürk Üniversitesi Sağlık Meslek Yüksekokulu mezunu olan Kültür Yüksek Lisansını da Okan Üniversitesi Sağlık Bilimleri Enstitüsü’nde tamamladı ve Sağlık Yönetimi Bilim Uzmanı oldu. Çeşitli sağlık kuruluşlarında görev almıştır. Özlem Kültür, Özel Medline Adana Hastanesi’nde Hemşirelik Hizmetleri Direktörlüğü görevini yürütmenin yanı sıra Çağ Üniversitesi Meslek Yüksek Okulu Sağlık Kurumları İşletmeciliği Bölümünde Öğretim Görevlisidir. Evli ve 4 çocuk annesidir.

Güncellenme Tarihi: 19.12.2013 04:35:15
Toplam Sayfa Gösterimi: 54738

Hastanemiz, başta SGK olmak üzere çok sayıda ulusal ve uluslararası kurum, kuruluş, vakıf, banka, şirket ve odayla anlaşmalıdır. Ayrıntılı liste.

Web sitemizi ziyaret ettiğinizde sitemizde yer alan kullanım koşullarını incelemelisiniz.

@2024 Tüm hakları saklıdır.
Medline Adana Hastanesi

Sayfa içeriği sadece bilgilendirme amaçlıdır. Tanı ve tedavi için mutlaka doktorunuza başvurunuz.