Acil Servis

Hastanemizin acil servis hizmetleri, Acil Servis Bölümü tarafından yürütülmektedir. Modern cihazlarla donatılmış acil servisimiz deneyimli ve dinamik kadrosu ile 24 saat kesintisiz hizmet vermektedir.

Acil Servis doktorlarımız, hastayı değerlendirerek ilk müdahalelerine yönelik tüm tetkik ve tedavi işlemlerini uyguladıktan sonra şikayete göre ilgili branşa yönlendirmesini yapmaktadır. Hastanemizde hizmet veren tüm branşlar tarafından acil servisimiz desteklenmektedir.

Modern tıbbi cihazlar ile donatılmış olan acil servisimizde; muayene odasın, resusitasyon odası, alçı-müdahale odası, yatak başı monitörleri bulunan 3 kişilik müşahede odası ile hastalarımızın ilk tedavi ve gözlemleri yapılmaktadır.

ACİL SAĞLIK HİZMETLERİ

Acil Sağlık Hizmetleri; acil hastalık ve yaralanma hallerinde hastanın sosyal güvencesi olup olmadığına, hastanın kimliğine bakmaksızın, konusunda özel eğitim almış ekipler tarafından tıbbi araç ve gereç desteği ile olay yerinde, nakil sırasında ve sağlık kurum ve kuruluşlarında stabilizasyon sağlanıncaya kadar sunulan bütün tıbbî hizmetleri kapsar.

Güncellenme Tarihi: 30.11.2013 08:40:43
Toplam Sayfa Gösterimi: 8576

Hastanemiz, başta SGK olmak üzere çok sayıda ulusal ve uluslararası kurum, kuruluş, vakıf, banka, şirket ve odayla anlaşmalıdır. Ayrıntılı liste.

Web sitemizi ziyaret ettiğinizde sitemizde yer alan kullanım koşullarını incelemelisiniz.

@2024 Tüm hakları saklıdır.
Medline Adana Hastanesi

Sayfa içeriği sadece bilgilendirme amaçlıdır. Tanı ve tedavi için mutlaka doktorunuza başvurunuz.