PCR TESTİ NEDİR?

PCR testinde burundan ve ağızdan özel bir çubuk yardımı ile sürüntü örneği alınır ve bu yöntemle kişinin vücudunda aktif bir Covid-19 virüsü olup olmadığı belirlenir.

alternative

Antikor Testi

Antikor testi kişiden alınan kan örneği ile çalışılır ve bu test kişinin Covid-19’a karşı bağışıklık geliştirip geliştirmediği konusunda bilgi verir.

alternative

IgM Testi

IgM antikor testi erken evre antikor testidir. IgM + sonuç vermesi, vücudun virüse karşı savaş vermeye başladığını ve devam eden Covid-19 hastalığını gösterir.

alternative

IgG Testi

IgG antikor testi geç cevap antikor testi olarak tanımlanmaktadır. IgG + sonuç vermesi Covid-19’a karşı bağışıklığın geliştiğini gösterir.

alternative

EVİNİZDE COVİD-19 TEST İMKANI

Tüm hijyen kurallarına uyumlu uzman ekibimiz ile evinize gelerek Covid-19 testinizi yapıyor, Sağlık Bakanlığı onaylı mikrobiyoloji laboratuvarımızda incelediğimiz testinizin sonucunu size bildiriyoruz.

BİLGİ İÇİN: 444 00 64

NEDEN PCR YAPTIRMALIYIM?

PCR testi, herhangi bir semptomu olmasa bile Covid-19 virüsünü taşıyan kişilerin en erken evrede belirlenmesini sağlamaktadır.

DETAYLAR
alternative
alternative

NEDEN ANTİKOR TESTLERİNİ (IgM/IgG) YAPTIRMALIYIM?

Covid-19 antikor testleri ile Koronavirüsü geçirmiş ya da belirtisiz olarak atlatmışsanız bağışıklık durumunuzu öğrenebilirsiniz.

DETAYLAR

İLERİ TEKNOLOJİK ALTYAPI

Covid-19 ile ilgili tüm testlerimiz hastanemizdeki Sağlık Bakanlığı onaylı laboratuvarlarda, ileri teknolojiler kullanarak hassas ölçüm metotları ile gerçekleştirilmektedir.

T.C SAĞLIK BAKANLIĞI ve AVRUPA BİRLİĞİ ONAYLI STANDARTLAR

Covid-19 testleri, hastanemizin Sağlık Bakanlığı tarafından ruhsatlandırılmış mikrobiyoloji laboratuvarlarında çalışılmakta olup Avrupa Birliği (CE) standartlarına uygunluk belgesi bulunan Boditech Afias antikor testleri ile hizmet vermekteyiz.

İletişim Bilgileri